Betsoft
Betsoft
Gaminator
Gaminator
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
NextGen
NextGen
Novomatic
Novomatic
Playtech
Playtech
slots.com.ua
  1. king-min

Українські лотереї скаржаться на фінансові втрати через політику Мінфіну

Українські лотереї скаржаться на значні фінансові втрати через непопулярні політичні рішення Мінфіну України, який в 2015 році збільшив податки на лотерейний бізнес в чотири рази.

Українські лотереї

Українські лотереї поскаржились на непродумані політичні рішення Міністерства Фінансів України, особливо на підвищення податків в 2015 році, а також на пасивність відносно санкцій, які РНБО поширила проти лотерейних компаній. Через це оператори державних лотерей несуть великі фінансові втрати.

Яскравим прикладом цього є значне падінні заробітків лотерейної компанії «М. С. Л.». Так, якщо за 2014 рік компанія заробила 3,5 млрд грн, то в 2015 році її виручка склала лише 1,2 млрд гривень від продажу лотерейних квитків.

Лотерейний оператор «Патріот» також обурений фінансовими втратами в компанії і на загальному лотерейному ринку від збільшення податкових ставок.

«2015 рік був найгіршим, як для лотерейного ринку, так і для компаній в цілому» – підкреслив генеральний директор компанії «Патріот» Олександр Бойко.

Зазначимо, що в свій час СНБО застосував санкції проти двох українських лотерейних компаній в 2015 році, стверджуючи, що вони пов’язані з російським бізнесом.