Betsoft
Betsoft
Gaminator
Gaminator
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
NextGen
NextGen
Novomatic
Novomatic
Playtech
Playtech
slots.com.ua
  1. king-min

Ігри Gaminator онлайн безкоштовно

Gaminators – відома ігрова серія від компанії Novomatic, яка є одним із лідерів серед розробників у індустрії ігрових автоматів. Вона прославилась своїми класичними автоматами з традиційними функціями та бонусами, до яких давно звикло багато гравців. Але велике значення для просування бренда та завоювання популярності мала саме серія автоматів із назвою Multi Gaminators.

Класична серія автоматів

Автомати Gaminator зібрали все найкраще від виробника Novomatic. Слотів цієї лінійки уже зібралось не одну сотню і їх кількість постійно росте, відкриваючи світ нових можливостей для усіх любителів азарту. Більшість ігрових моделей конкурентів – клони апаратів серії Гамінатор, де трохи змінено гарфічне оформлення, а ігровий процес фактично зберіг відповідність всім канонам оригінальних онлайн автоматів від Novomatic.

Новоматік завжди збирає у свою команду найкращих фахівців: художників, програмістів та творців музики, які створюють цілісне оформлення автомату. Крім того, вони включають чіткі математичні моделі, які визначають особливості ігрового процесу та рівень виплат ігрового автомату.

Особливості автоматів серії Gaminator

Гамінатори відрізняються оригінальністю своїх сюжетів та інколи демонструють найрізноманітніше тематичне оформлення.

Серед відомих моделей серії гральних автоматів Gaminator можна виокремити:

Останній автомат, оформлений у відомій багатьом прихильникам єгипетській тематиці.  Book of Ra отримав ряд продовжень та нових варіацій. А деякі із перерахованих гральних автоматів можуть сподобатись представницям прекрасної половини людства і навіть розробляються спеціально для них. Кожен гравець може відшукати серед моделей серії щось свої, близьке саме йому.

Novomatic зберегла для слотів Гамінатор більшість особливостей механічних слот-машин. Серед таких характеристик можна виокремити спрямованість комбінацій зліва направо, а також п’ять барабанів слоту. В основному на автоматах серії можна побачити п’ять або девять призових ліній. До моделей, у яких п’ять ліній відносяться такі відомі автомати як Sizzling Hot (Сізлінг Хот) и Ultra Hot (Ультра Хот).

Серед інших особливостей автоматів Gaminator можна виокремити наявність дикого символу та скаттера. Ігри передбачають гру на подвоєння та безкоштовні оберти барабанів (10 -15 фріспінів), але бувають виключення.

У цьому розділі ви знайдете найбільш відомі автомати серії Gaminator, які можуть викликати у багатьох гравців відчуття ностальгії. Всіх їх можна спробувати безкоштовно без будь-яких перешкод.

Компанія Novomatic й далі продовжує традицію Гамінаторів, відтворюючи у нових слотах класичні параметри. Зараз серед зразків ігор розробника можна знайти багато цікавих варіантів, але ця серія й тепер залишається популярною, навіть через багато років. Тому ігрові автомати Gaminator будуть актуальними навіть у час великих можливостей та різноманіття.