Betsoft
Betsoft
Gaminator
Gaminator
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
NextGen
NextGen
Novomatic
Novomatic
Playtech
Playtech
slots.com.ua
  1. king-min

Гральні автомати Novomatic безкоштовно

Компанія Novomatic – один із найвідоміших розробників програмного забезпечення для ігрових онлайн платформ та мобільних додатків. Головна спеціалізація фірми – виготовлення ігрових автоматів, настольних ігор, покеру та бінго.

Novomatic завжди очолює нові віяння та тренди у світі ігрових розробок. Компанія співпрацює тільки з тими ринками, де можна опертись на сформовану базу ігрових автоматів, немає законодавчих проблем та присутня чітка регуляція ігорного бізнесу.

Сьогодні компанія Новоматік може запропонувати своїм клієнтам більше двохсот ігрових програмних рішень, більшість і яких – це браузерні ігрові автомати, як для ПК-платформи, так і для мобільних пристроїв. Novomatic включає декілька відомих сервісів, серед яких можна виокремити Greentube. Це дочірна компанія, що займається розповсюдженням програмних рішень Novomatic та передбачає розширену програму доступу до всіх сервісів розробника.

Особливості діяльності компанії Novomatic

З 2011 року компанію очолює Томас Граф (Thomas Graf), який має великий досвід у сфері маркетингу та розробки. Він постійно розвиває інноваційні проекти у технологічній сфері. Компанія постійно працює над своїм іміджем одного із лідерів індустрії ігрових автоматів і тому завжди дотримується законів та строгих етичних кодексів, що дуже важливо для гравців. У зв’язку з цим Novomatic володіє всіма потрібними ліцензіями, серед яких пакети Олдерні та Мальти. Це свідчить про рівень відповідальності та якості сервісів компанії.

Програмний пристрій генератора випадкових чисел перевіряється досвідченими фахівцями на предмет будь-яких перебоїв в роботі та упередженого відношення до гравців. Серед клієнтів Новоматік можна зустріти назви таких великих ігорних компаній як Ladbrokes, Energy Casino, Sky та інших. Дочірна компанія Greentube представила власні продукти на останньому знаковому заході ICE Totally Gaming і показала доволі успішні результати.

Спеціальні функції розробника

Розробник Novomatic займає у своїй діяльності консервативну позицію та створює моделі, які запозичують всі класичні стандарти зі світу ігрових автоматів. Основний акцент робиться на звичному функціоналі. Компанія створює традиційні гральні апарати зі збалансованим керуванням та характеристиками.

Кожен автомат включає декілька цікавих бонусів, серед яких:

Більшість моделей оформлені у яскравому стилі та використовують фруктову тематику та символьне наповнення коштовностями. Інноваційними такі слоти назвати досить важко, зате гравці завжди можуть розібратись що до чого та насолоджуватись звичними пристроями ігрових автоматів. По великому рахунку, саме на таку специфіку і робляться акценти.

Серед зразкових слотів, створених Novomatic можна виокремити Book of Ra, який заслужив любов серед мільйонів гравців. В загальному, фахівці компанії орієнтуються на незначні зміни та створення однотипних бонусів.