меню

Ігровий автомат GreenTube Aztec Power грати безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Aztec Power від Novomatic присвячений цивілізації ацтеків та їх особливій культурі, тому кожен може грати онлайн безкоштовно та без реєстрації. Основними символами гри є Камінь Сонця та Камінь Птах – ідоли ацтеків, інші символи також мають відношення до народу, який колись створив велику цивілізацію.

Робимо ставки на слоті

В гральному автоматі Aztec Power GreenTube  активні всі 25 ліній, їх активність змінити неможливо. Для визначення розміру ставки використовують такі кнопки: «+» або «-», що розміщені під написом Bet/Line. Підсумкова ставка буде вказана в віконці Bet, її максимальне значення досягає 250 кредитів. Кнопка Start запускає оберти барабанів.

Символ воїна ацтека є найбільш високооплачуваним, він приносить до 2500 ставок. Символ  піраміди дарує до 1000 віртуальних ставок, інші символи принесуть менші виграші. Що ж стосується карткових символів, то вони дають від 5 до 150 ставок. Ризик-гра активується після кожного вдалого спіна, в ній гравець має право отримати декілька разів поспіль подвоєний виграш, якщо вгадає колір закритої карти.

Бонусні спіни в ігровому автоматі – особливі

Гральний автомат Aztec Power пропонує виграти низку безкоштовних спінів, які активуються при випадінні трьох і більше скаттер-символів. Гравець отримує 20 фрі-спінів, під час яких діє зростаючий множник. Даний мультиплікатор буде збільшуватися на одиницю при кожному переможному оберті барабанів. Максимальне значення додаткового коефіцієнта може дорівнювати – 21. Збільшення мультиплікатора можливо тільки в разі послідовних обертів барабанів.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 25
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Безкошні обертання барабанів
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Aztec Power

Ігровий автомат Aztec Power представлений п’ятьма барабанами в три ряди і передбачає 25 ліній для виплат. На ньому можна виграти безплатні спіни та прийняти участь у грі на подвоєння.

Виграшні комбінації тут складаються зліва направо, при умові поєднання на лінії трьох і більше однакових символів. Як звичайно, скаттер-символ не пов’язаний із виграшними лініями.

Ігровий автомат Сила Ацтеків має 11 символів, серед яких є прості символи гральних карт, які передбачають невисокі коефіцієнти оплати, але випадають доволі часто. Тут також можна побачити символи, зв’язані з культурою ацтеків. Так, символ Ацтека може дати максимально можливий виграш на цьому слоті. Є декілька символів, які виконують особливі функції у грі.

Серед них можна виокремити:

Призові опції у грі виявляються у:

Бонусній грі, яка починається після появи трьох скаттер-символів. Гравцю пропонується 20 раз безплатного обертання барабана. Під час фрі-спінів можуть бути дійсні декілька прибуткових функцій. Наприклад, кожен спін може збільшити додатковий множник на одиницю. В підсумку виграш може бути помножений до 21 разу. Дана опція відноситься тільки до тих виграшних обертань, які відбуваються послідовно, одне за одним.

Ризик-гра

Шанс-гра, підійде для любителів ризику та гравців, яким недостатньо простого виграшу. В такому режимі гравець може ризикнути всією сумою кредитів, які буди виграні за останній спін, задля отримання подвійної суми. Для цього слід правильно обрати колір закритої карти. Така гра дозволяє декілька разів підряд помножити виграш, але слід пам’ятати, що помилка приведе до згорання виграшної суми.

Керувати ігровим процесом в слоті «Сила Ацтеків» можна доволі просто. У блоці кнопок передбачено:

Ігровий автомат Aztec Power включає якісну графіку та цікаву анімацію. Гравці можуть отримати чималу порцію азарту, оскільки слот дає можливість вибирати розмір ставки. Максимальна кількість кредитів, яку можна поставити на обертання, складає 250. Така ставка дозволяє виграти чималу суму кредитів.