меню

Правила користування

igroviavtomati.com – сайт, створений з метою ознайомлення з ігровими автоматами онлайн. На ньому доступні тільки безкоштовні ігри і він немає жодного відношення до комерційних проектів. Тому використання ресурсу є повністю добровільним та не передбачає оплати, а творці проекту не несуть жодної відповідальності за будь-яку шкоду, що може бути нанесена його відвідувачам чи користувачам.

Інформація, що розміщується на сайті igroviavtomati.com є виключно описовою, вона не закликає до справжньої гри. Всі інформаційні матеріали створені тільки для повнолітніх громадян країн, у яких не передбачено заборон на азартні ігри чи подібну інформаційну діяльність. Тому, використовуючи наш ресурс слід дотримуватись законодавства вашої держави та не порушувати його норми. У разі наявності подібних заборон – радимо покинути наш ресурс.

Оскільки доступ до нашого сайту є відкритим і адміністрація не має змоги контролювати процес використання безкоштовних ігор, то вся повнота відповідальності лягає на самого відвідувача.

Головна ціль нашого сайту – познайомити користувачів з безкоштовними пропозиціями виробників грального програмного забезпечення і надання можливості їх тестування, оскільки ми тільки інформуємо та ознайомлюємо. Все це не означає ніякої пропаганди гри на реальні кошти, а всі демонстраційні версії ігор призначені тільки для ознайомлення.

Ціль команди проекту – показати, що азартні ігри це тільки ще один варіант проведення дозвілля, а не спосіб заробітку на життя. Користувачі можуть самі вирішувати, як розпоряджатися отриманою інформацією. Тому адміністрація не буде нести відповідальності за всі втрачені можливості чи інші неприємності у випадках неправомірного використання наших текстів чи будь-які непорозуміння.

Незнання правил користування нашим сайтом не звільняє від персональної відповідальності, а користування ним означає згоду із правилами. Якщо відвідувач не погоджується із правилами, або має якісь інші світоглядні переконання, тоді краще покинути нашу площадку.

Користуватись сайтом може кожен повнолітній, якщо це не суперечить законодавству країни у якій він проживає. Програмні засоби ресурсу призначені виключно для ознайомлення.

Всі інформаційні матеріали сайту igroviavtomati.com призначені виключно для ознайомлення відвідувачів із програмним забезпеченням розробників слотів та новинами сфери. Усі права на матеріали захищені авторським правом, їх заборонено копіювати та розповсюджувати у будь-якій формі.

Адміністрація має повне право змінити ці правила у будь-який момент, і ці поправки стають правочинними з моменту опублікування їх нової редакції.