меню

Ігровий автомат GreenTube Bar 7’s

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Bar 7’s – класичний та водночас оригінальний ігровий автомат від Novomatic. Апарат включає в себе всього 1 лінію та 3 котушки, на яких можна грати на халяву. Онлайн та без реєстрації гравець має можливість скласти призову комбінацію.

Правила управління та основні символи

Щоб управляти ігровим автоматом достатньо вивчити функції його основних клавіш. Панель управління з 2 кнопками знаходиться з правого боку ігрового екрану: «Hold for AutoSpin» обертає котушки, «Menu» відкриває ще одне віконце з іншими клавішами. В додатковому вікні стрілки «Bet/Line» регулюють ставку. Клавіші під «Lines» не активні, бо на ігровому полі лише 1 лінія. «Max Bet» відразу виставляє найкрупнішу ставку на оберт. Клавіша «I Paytable» викликає інформацію про виплати за комбінації. Кредити онлайн та без реєстрації отримуються, якщо на полі після оберту опинилось три аналогічні символи. При ставці в 500 кредитів на оберт можна заробити 20000 призових за три картинки «BAR» (помножує ставку на 40), 10 000 за 3 «Сімки» (множить на 20), 5000 за дзвіночок (множить на 10), 2500 призових нараховуються за вишню (множить ставку в 5 разів). Завдання шанс-гри, назвати одну із двох гральних карт. Якщо відповідь буде вірною, то призові спаляться.

Ігрові автомати Bar 7’s шарові крутилки Nudge

Не зважаючи на те, що апарат Bar 7’s доволі простий, розробник Novomatic облаштував його особливою функцією Nudge, яка доступна, якщо грати на халяву. Крутилка Nudge вмикається довільно після невдалого оберту.

Розробник GreenTube
Призові лінії 1
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра крутилки Nudge

Ігровий автомат Bar 7’s (Барні сімки) грати на халяву

Bar 7’s – простенький класичний, але одночасно оригінальний ігровий автомат від Novomatic, який має всього одну призову лінію, три барабани та популярні традиційні символи з вишенькою, сімкою, написом BAR та дзвіночком. Не дивлячись на простоту, відсутність дикого символу та скаттеру, гра на машині цікава та емоційна.

Як грати на ігровій машині

Виробники потурбувались про те, щоб управління автоматом було максимально простим. Завдяки цьому відпадає потреба витрачати час на вивчення правил гри та підрахунок можливих призових. Панель управління автоматом розташована з правого боку від ігрового поля і на ній всього дві кнопки – клавіша зі стрілкою та написом «Hold for AutoSpin», за допомогою якої обертаються барабани, а також кнопка «Menu», яка відкриває більш деталізовану панель управління з іншими клавішами:

Символи та коефіцієнти

Визначити призову комбінацію на слоті не важко. Якщо на лінії випало три однакових картинки, то на рахунок перераховується певна кількість призових.

Онлайн ігровий автомат Bar 7’s включає в себе всього 4 види символів, але їх популярність перевірена часом. Комбінації із зображенням цих символів приносять призові в залежності від розміру ставки. Якщо ставка на спин складає 500 кредитів, то можна за один спін заробити:

  1. 20 000 кредитів за три картинки з «BAR» (символ помножує поточну ставку на 40);
  2. 10 000 призових за три барні сімки (картинка множить ставку на 20);
  3. 5000 кредитів нараховуються за комбінацію з дзвіночками (множник символу – 10);
  4. 2500 призових приносять символи вишеньок, якщо ставка дорівнює 500 кредитам (вишенька множить поточну ставку на 5).

Безкоштовні оберти Nudge

Не дивлячись на те, що ігрова машина проста у використанні, її все ж обладнали додатковою функцією. Якщо після обертів барабанів не випала призова комбінація, то може активізуватися бонусний режим Nudge. Цей режим дозволяє до трьох разів безкоштовно крутнути по одній котушці, що збільшить ймовірність скласти призову комбінацію. Якщо ж на лінії випало дві однакові картинки, то барабан с другою картинкою запуститься автоматично. Проте функція Nudge запускається довільно тільки після деяких обертів.

Ризик-гра

Ігровий автомат Bar 7’s надає можливість після кожного вдалого спіну збільшити свої призові в простій грі на подвоєння. Головне завдання ризик-гри – вгадати колір карти. Але якщо вгадати карту не вийде, то всі призові спалюються.