Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Greentube Dazzling Diamonds як грати безкоштовно?

Грай зараз в казино Вулкан 777

Слот Dazzling Diamonds – ігровий автомат від Novomatic, у якому п’ять барабанів та 5 призових ліній. На ньому можна грати безкоштовно демонстраційними кредитами без жодних перешкод. Для перемоги слід збирати комбінації та отримувати бонуси.

Геймплей та особливості ставок

Запустити гру без реєстрації можна натисканням на кнопку Старт, або скориставшись другим варіантом – «Аutoplay», що вмикає автообертання барабанів. На призових лініях треба зібрати послідовності однакових картинок (від 3 до 5). Установіть кількість ліній «Lines» у кількості від 1 до 10. Кнопка «Bet/Line» вказує розмір ставки на лінію (максимум 100 кредитів). Дізнатись як грати на ігровому автоматі можна натиснувши на кнопку «PayTable» – відкриються правила гри, схеми виплат та символи.

Більшість символів у грі – різноманітні коштовності, які виплачують різні кількості призових. Голубий діамант дасть по-максимуму – 50 000/5000/500. Символ розкидання -годинник, який приносить призові випавши будь-де. На Dazzling Diamonds можна подвоїти призові у ризик-грі, яка пропонує відгадувати карти. Якщо грати безкоштовно – призові можуть подвоїтись після натискання на Gamble, а забрати вигране – клікнувши на Collect.

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 5
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат  Dazzling Diamonds

Dazzling Diamonds – ігровий автомат від Novomatic, який традиційно надає можливість заробити кредити в звичайній грі та грі на ризик. Крім цього, тематика слоту потішить кожну представницю прекрасної половини людства, адже символами гри є картинки з різнокольоровим коштовним камінням. Апарат складається з 5 барабанів та ліній виплат, кількість яких регулюється.

Як грати на автоматі Dazzling Diamonds

Гра на слоті Dazzling Diamonds неймовірно проста, що сподобається гравцям-початківцям.

Для того, щоб запустити гру слід вибрати бажану кількість кредитів (максимум 500). Новачки мають можливість перевірити свою фортуну на цьому гральному автоматі безкоштовно. Визначившись з сумою кредитів, можна виставити бажане число ліній (кнопка«Lines») та суму ставок («Bet/Line»). Максимально можлива кількість ліній на ігровому автоматі – 10, така сама максимально можлива кількість кредитів, які можна поставити на одну лінію. При цьому найбільша ставка – 100 кредитів.

Клавіша «PayTable» відкриє таблицю виплат, яка допоможе дізнатися можливі суми виграшів за комбінації, які випали. Якщо виникла необхідність ще раз ознайомитися з правилами гри на слоті Dazzling Diamonds, то після переходу в меню з таблицями виплат, треба натиснути на клавішу «MoreInfo».

Після того, коли всі показники визначені, простим натиском на кнопку «Start» потрібно запустити барабани. Якщо гравець лінуєтеся запускати спіни самостійно, то можна включити режим автоматичних обертів (кнопка «Аutoplay»). Але в такому режимі буде доступна тільки звичайна гра.

Виграшні комбінації

Для того, щоб отримати виграш, потрібно зібрати комбінацію від трьох та більше однакових символів, які розташовані в послідовному порядку на одній лінії.

Одна із особливостей ігрового автомату Dazzling Diamonds – виграшні комбінації можуть починатися з будь-якого барабану, а не лише з першого (що характерно для багатьох слотів). Завдяки цій особливості шанси заробити кредити в грі зростають.

У грі Dazzling Diamonds є звичайні символи, комбінація з яких може принести певну суму кредитів, але особливу увагу варто звернути на два спеціальних символи (блакитний діамант та золотий годинник).

Так, комбінація із символів з діамантами зможе надати можливість отримати найбільші суми виграшів. П’ять діамантів, які випали на одній ліній, при максимальних ставках, принесуть виграш в розмірі 50 000 кредитів.

Золотий годинник – це скаттер. Для того, щоб цей символ приніс перемогу, на ігровому полі повинна випасти комбінація від трьох скаттерів. В якому би місті та порядку не випала потрібна кількість скаттерів, вони все рівно подарують гравцю кредити.

Як грати в ризик-гру

Слот Dazzling Diamonds надає можливість окрім звичайної гри зіграти у гру на ризик. Для цього достатньо після виграшного спіну натиснути на клавішу  «Gamble». Після цього відкриється поле с гральними картами. Щоб подвоїти свій виграш потрібно відгадати колір закритої карти. Але у випадку помилки, виграшні кредити згорять.

Якщо ж бажання грати в гру на подвоєння відсутнє, то для повернення в рижим звичайної гри варто натиснути на «Collect».

Таким чином, автомат Dazzling Diamonds від Novomatic – це чудове поєднання простоти та можливість отримати чималий виграш.