меню

Ігровий автомат Greentube Hot Chance грати на халяву

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Hot Chance – ігровий автомат від Novomatic на фруктову тематику, що включає в себе 3 барабани та 5 ліній, шанс-гру та функцію «Hot Chance». Всі ці можливості, якщо грати онлайн, можна випробувати на шару без реєстрації.

Правила гри на автоматі Hot Chance

Щоб грати на ігровому автоматі на шару без реєстрації достатньо вивчити основні функції його клавіш. «Start» відповідає за одноразове обертання барабанів. Клавіша «Autoplay» обертатиме котушки багаторазово. «Paytable» надає інформацію про можливі комбінації та правила. В цьому меню є декілька сторінок, які перегортаються клавішею «More Info». На рахунок гравця дається 500 демо-кредитів, які можна використовувати на власний розсуд. Кнопками під «Lines» встановлюється потрібна кількість ліній, від 1 до 5. Клавіші «Bet/Line» вказують на номінал ставки на лінію, від 0,04 до 20. Клавіша «Bet» показує загальну ставку на один оберт, максимум 100. Призові нараховуються за комбінації із трьох аналогічних символів. Розробник Novomatic включив в апарат 5 символів, які приносять відповідну кількість призових. Найбільші призові можуть принести сімки – до 15000 кредитів. Кожна виграшна комбінація  – це можливість збільшити призові у шанс-грі. В цьому режимі потрібно вгадувати колір мастей карт.

Ігрові автомати Hot Chance гарячі бонуси

Хоча ігровий автомат не передбачає можливості безкоштовних обертань, гравці можуть випробувати іншу оригінальну можливість – бонус Hot Chance. Так, якщо у всіх комірках апарату випаде один символ, то виграш збільшується в декілька разів. Для цього потрібно грати онлайн.

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 5
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Гарячий шанс від Новоматік
Ризик-гра Є

Як грати на автоматі Hot Chance

Hot Chance –  гральний апарат від Novomatic на фруктову тематику. Він передбачає три барабани та п’ять призових ліній, включає прибуткову ризик-гру та бонусну функцію «Hot Chance».

Запустити обертання барабанів можна кнопкою Start. Якщо гравець хоче, щоб барабани обертались без його допомоги – можна використати функцію Autoplay.

Всю потрібну інформацію про особливості гри на апараті Hot Chance можна знайти в розділі Paytable. Для перегляду правил слід промотати сторінки з допомогою кнопки More Info.


Основна гра проходить на автоматі на кредити, яких у гравця 500. Їх можна розподілити на певну кількість ліній та ставки:

Виграшні комбінації складаються із трьох символів, які повинні випадати після обертання на одній із призових ліній.

Комбінації та символи ігрового автомату Hot Chance

Кількість призових у таблиці виплат демонструється відносно поточних ставок гравця. Максимальна кількість кредитів на одне обертання може складати 100 кредитів, при такій ставці, комбінації будуть давати наступні суми призових:

Якщо після обертання була складена одна із  виграшних комбінацій, то ігровий автомат запропонує зіграти у ризик-гру

Ризик-гра

Ігровий апарат Hot Chance передбачає ризик-гру. Розпочати її можна з допомогою кнопки Gamble. Ця гра дозволяє гравцю декілька разів подвоїти виграш. Для подвоєння слід просто відгадувати колір карт, які можуть бути червоних або чорних мастей. При правильному виборі гравець отримає подвоєну суму кредитів, а при невдачі – програє все, що отримав за спін. У грі на ризик завжди є можливість зупинитись та забрати призові кредити, використавши кнопку Collect.

Бонусна опція «Гарячий шанс»

При випаданні на всіх дев’яти комірках якогось одного символу, гравець зможе декілька разів збільшити свій виграш. Призові від комбінацій можуть бути подвоєні в чотири кроки: помноження на 2, 4 або 8 разів.

На слоті немає фріспінів, але це може бути компенсовано бонусною можливістю.