меню

Ігровий автомат Novomatic Multi Dice іграть безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Multi Dice від Novomatic є класичним слотом, що має лише три ігрових барабани та п’ять ліній виплат. Грати онлайн безкоштовно і без реєстрації та побачити символи зірок, сімок, дзвонів та різноманітних фруктів дає можливість гральний автомат Multi Dice.

Маніпуляції зі ставками

Іграть безплатно на ігровому автоматі слід лише після вибору ставки. За допомогою кнопок «+» або «-» під написом Bet. Гравець має можливість поставити від 40 до 1000 віртуальних монет на кожен оберт барабанів. Кнопкою Start активується гра.

Кнопка Paytable відкриває таблицю з виплатами, в якій вказані всі можливі винагороди. Максимальний виграш, у вигляді повернення 1000 ставок, дають відразу три символи, що представлені синьою зіркою, червоною сімкою і кавуном. Символи фруктів вертають від 120 до 800 ставок в залежності від фрукта, що склався у призову комбінацію. Подвоїти отримані виграші можна у грі на ризик. Варто лише вгадати колір карти, що є закритою на ігровому екрані.

Ігровий автомат видає цікаві бонуси

При випаданні трьох символів гральних кісток запуститься бонусна гра, якій потрібно вчасно натиснути кнопку Stop. Барабан зупиниться і гравець отримає безкоштовні спіни в той кількості, яка на них буде вказана. Максимальна винагорода досягає 36 обертів.

Опція замороження барабанів кнопкою Hold дозволить отримати додаткові виграші. А бонус Cash Unlimited запускається при випаданні трьох хронометрів, що дають додаткові виграші гравцеві.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 5
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Multi Dice

Компанією Novomatic розроблений ігровий автомат Multi Dice, які має три барабана з ігровим полем на дев’ять символів і п’ять призових ліній. Віртуальні виграші нараховуються тільки при з’єднанні трьох однакових картинок. Класичний апарат має кілька доповнень у вигляді спецсимволів, бонусів і ризикової гри.

Ставка на спін в ігровому автоматі виставляється за допомогою звичайних кнопок +/- під написом Bet. Активувати дію барабанів можна за допомогою кнопки Start. Використовуючи кнопку Autoplay, гравець запускає автоматичні пуски, тим самим надаючи собі можливість спостерігати за грою без єдиного руху. Кнопка Paytable відкриває вікно з правилами гри і розмірами множників для кожної виграшної комбінації.

Серед стандартних фруктових символів, в ігровому автоматі Multi Dice  є два особливих символи, які дають додаткові можливості отримати множення поставленого кредиту. Це:

Додаткові ігри

Бонусів в ігровому автоматі Multi Dice  три, при цьому кожен збільшує ймовірність вдалого завершення спіна. Серед бонусів є такі:

Ризик-гра активується після переможного пуску і дозволяє отримати можливість до п’яти разів поспіль подвоювати свій виграш. Для того щоб збільшити кількість переможних віртуальних кредитів, необхідно вибрати один із запропонованих кольорів карти. Якщо випаде карта такого ж кольору – виплата подвоїтися і можна буде продовжити ризикувати або ж забрати приз за допомогою кнопки Collect. Неправильно зроблений вибір кольору карти тягне за собою анулювання виграшу за останній запуск.