Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Greentube Super Dice грати безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

В ігровий автомат Super Dice від Novomatic кожен може грати онлайн безкоштовно і без реєстрації, використовуючи три барабани та п’ять ліній. Серед символів грального автомату є лише класичні фруктові картинки, а також дзвіночки та кості, деякі з них активують доволі цікаві бонуси.

Процес гри та правила вибору ставок

Розпочати гру слід з вибору розміру ставки за допомогою стандартних кнопок «+» або «-» під написом Bet. У грі можна поставити на кожен спін не менш 40 кредитів, при цьому максимальний розмір ставки досягає 10 000 ставок. Запуск барабанів активує кнопка Start. За допомогою кнопки Autoplay активуються автоматичні оберти барабанів.

Натиснувши на кнопку Paytable, можна побачити всі можливі виграші за поєднання трьох однакових символів. Максимальні виграші дають символи із зображеннями синьої зірки, червоної сімки і кавуна, вони помножать ставку на лінії до 1000 разів, решта зображень дає від 120 до 800 ставок. Ризик-гра пропонує збільшити кожен виграш в два рази, для цього необхідно вгадати колір карти. У гравців є можливість декілька разів поспіль примножувати останній виграш, але неправильний вибір несе за собою втрату всієї виплати.

Бонус Dice від ігрового автомата

Для блокування барабанів є кнопка Hold, яка заморозить обраний барабан при наступному оберті. Функція Cash Unlimited активується при випаданні трьох секундомірів число, показане на табло секундоміра, перейде на рахунок гравця.

Три символи гральних кісток запускають бонусну гру. При кидку кісток необхідно вчасно натиснути кнопку Stop, барабан з кістками зупиниться і гравцеві стане відомо, кількість зароблених додаткових спінів. Максимальний виграш дорівнює 36 фріспінам.

Загальні характеристики автомата

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 5
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Super Dice

Ігровий автомат Super Dice від Novomatic зовнішнім виглядом нагадує класичний наземний апарат, але при цьому в нього є кілька особливостей.

В Super Dice символи обертаються на трьох барабанах, які розташовані по три картинки на кожному, а от призових ліній в грі всього лише п’ять. У переможні комбінації символи складаються при з’єднанні трьох однакових зображень. Варто відзначити, що активність ліній змінити не можливо.

Для визначення ставки використовуються стандартні кнопки +/- під написом Bet, а запуск барабанів приводиться за допомогою кнопки Start. Також є кілька додаткових кнопок. Наприклад, кнопка Autoplay активує автоматичні прокрутки барабанів, а ось подивитися розмир виграшів за переможні поєднання можна натиснувши на кнопку Paytable.

В ігровому автоматі Super Dice є 11 символів, серед них є два спеціальних символи, які активують додаткові можливості:

Наявність бонусних опцій в слоті Super Dice дозволяє підвищити шанси на отримання перемоги. Наприклад, за допомогою кнопки Hold відбувається блокування обраного барабана, який залишається нерухомим при наступному спіні. За допомогою кнопки Delete відбувається деактивуванні заморозки барабана. Також доступна додаткова опція Cash Unlimited, яка полягає в тому, що у верхній частині ігрового поля розташований секундомір, на екрані якого з’являється певна кількість призових кредитів, при випаданні трьох секундомірів дані фантики будуть передані гравцеві в якості додаткового подарунка.

Призова гра та ризик-гра

Доступна і призова гра в Super Dice, яка має назву Dice. Її запускає три символи Гральних кісток, в ній можна заробити додаткові фрі-спіни. При кидку кісток необхідно вчасно натиснути кнопку Stop, барабан з кістками зупиниться і гравцеві стане відомо, кількість зароблених спінів. Зрозуміло, що можна виграти від одного до шести круток. У призовий грі кістки кидаються шість разів поспіль, після чого починається режим фрі-спінів. Максимально можна зірвати 36 обертань в даній грі.

Принцип ризик-гри простий – необхідно вгадати червоного або чорного кольору закрита карта. Якщо пощастить, то до п’яти разів можна збільшувати отримані за останній спін безкоштовні кредити, при цьому помилка приносить анулювання всього призу за прокрутку. При бажанні можна не активувати ризик-гру, а відразу забрати виграш за допомогою кнопки Collect.