меню

Ігровий автомат Greentube Wild Thing грати безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Wild Thing від Novomatic присвячений темі джунглів, тому на ігровому екрані можна побачити такі символи як амазонка та різноманітні фрукти. Якщо грати онлайн безкоштовно і без реєстрації є можливість побачити деякі класичні символи, що представлені сімкою та зіркою.

Принципи грального апарату

В ігровому автоматі Wild Thing, в який можна грати безкоштовно онлайн, є 10 ліній та лише чотири барабани. За допомогою кнопки Bet контролюється розмір ставки на кожний спін, варто відзначити, що змінити активність ліній не вдасться. На кожен оберт барабанів гравець може поставити від 40 до 10000 кредитів. Кнопка Start активує оберти барабани.

Символ зірки принесе винагороду у вигляді множення ставки на виграшній лінії в 4000 разів,  а символ сімки поверне до 1700 ставок. Що ж стосується фруктових символів, то вони дають найменші виплати. Грати безкоштовно онлайн на слоті Wild Thing та отримати подвоєнні виграші можливо у грі на ризик. У цій грі слід правильно обрати колір закритої карти. При правильному виборі виграш за останній спін буде помножений на два, в іншому випадку виплата згорить.

Ігровий автомат дарує безкоштовні оберти барабанів

Безкоштовні оберти барабанів активує скаттер-символ ігрового автомату, що зображений у вигляді амазонки. Випадання трьох символів амазонки активує 10 обертів барабанів, а ось чотири символи дають 20 безкоштовних запусків. Під час дії фрі-спінів активна ставка, що зроблена перед запуском даних обертів. Випадання скаттерів запускає додаткові безкоштовні обертання, яких гравець може виграти до 300 за один раунд.

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 4
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Wild Thing

Ігровий автомат Wild Thing від Novomatic має чотири барабана і 10 ліній для виплат, які завжди активні. У грі доступні декілька додаткових опцій: дикий символ, символ розкиду, фрі-спіни і ризик-гра.

В онлайн-слоті дев’ять символів гри, які створюють виграшні комбінації зліва направо і справа наліво, при з’єднанні трьох-чотирьох однакових символів. Кожен із символів гри може йти смугами і займати барабан по всій довжині. В ігровому автоматі Wild Thing є два символи, які виконують додаткові опції:

Управління автоматом

В ігровому автоматі Wild Thing процес гри здійснюється за допомогою таких кнопок:

Ігровий Wild Thing має високу якість графіки і цікавим дизайном, а ось правила гри дуже прості і зрозумілі.