Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go
меню

Ігровий автомат Novomatic Win Wizard грати безкоштовно

Грай зараз в казино Hotslots.io

Win Wizard – ігровий автомат, який як і інші автомати від Novomatic має 5 котушок та 20 ліній, а також надає можливість грати безкоштовно. Автомат особливий не лише символами на магічну тематику але й своїми бонусами.

Як грати та отримувати призові

Щоб шпіляти онлайн на Novomatic успішно, необхідно продумати можливі ставки та встановити потрібну кількість ліній. За лінії відповідають клавіші блоку Lines, можна виставити до 20. Для того, щоб поставити оптимальну кількість кредитів, від 0,02 до 5,  варто тиснути на Bet/Line. Кнопка Start запустить котушки. Також за оберт барабанів відповідає клавіша Autoplay, однак вона запускає багаторазові спіни. Paytable дасть змогу переглянути таблицю з виплатами.

Ігровий автомат має звичайні картинки – зображення гральних карт, а також різноманітні фруктові символи. За ці символи нараховуються призові. Картинка  «Magic» є особливою, бо дозволяє отримати максимальний виграш до 2500.  Дикий символ апарату – дракон, що замінює будь-яку піктограму у виграшній комбінації. Будь-яка вдала прокрутка не лише приносить призові, але й дарує можливість збільшити їх кількість у грі на ризик. Перехід у цей раунд є добровільним. Тут достатньо вгадати варіант: win або lose.

Ігрові автомати особливий бонус Win Wizard

Після кожного оберту є ймовірність отримати цікаву можливість від Novomatic. На ігровому автоматі, якщо грати безкоштовно, може випасти до 5 спеціальних символів Win Wizard, які можуть збільшити виграш від 5 до 500 разів.

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Win Wizard

Win Wizard – слот, створений компанією Novomatic, який пропонує магічну гру, де головним персонажем стане чарівник. На цьому ігровому автоматі гравець зможе знайти 5 барабанів та 20 ліній виплат.

Окрім основного режиму гри, «магічний» слот відкриває хороші можливості для збільшення виграшу кредитів у ризик грі із цікавою опцією «Lucky Loser», а також може запропонувати бонус чарівника.

Грати на ігровому автоматі Win Wizard можливо на демонстраційні кредити, яких у грі 500.

Процес гри на автоматі Win Wizard

Попередньо дізнатись про особливості виплат ігрового автомату Win Wizard та його бонусів можливо з допомогою кнопки Paytable. При натисканні на неї, гравець одразу зможе побачити інформацію про виграші з певними комбінаціями символів. Після переходу в таблицю More Info можна буде дізнатись про бонусні режими.

Основна гра Win Wizard запускається після натиснення клавіші Start, після чого починають обертатись барабани та випадають різноманітні символьні комбінації. Зібрати виграшну комбінацію можливо тільки на лініях виплат, кількість яких може становити від 1 до 20. Ця кількість виставляється з допомогою блоку Lines.

Для виставлення ставки на одну лінію слід встановити значення панелі Bet/Line, яке може коливатись в межах від 0,02 до 5.

При виставленні значень двох попередніх параметрів буде змінена загальна ставка за одне обертання (відображається у блоці Bet). Слід відзначити, що у таблицях виплат (Paytable) показники призових кредитів будуть залежати від поточних ставок гравця.

Ціль гравця – зібрати після обертання барабанів одну із виграшних комбінацій, або відкрити бонусну функцію. Комбінації складаються із декількох однакових символів (від трьох до п’яти послідовно). Якщо не випало ніяких призових – треба знову обертати катушки з допомогою клавіші Start.

Для автоматичних обертань слід скористатись кнопкою Autoplay, яка обертає барабани автоматично. Але у такому режимі не буде доступу до ризик-гри та додаткових бонусів.

Кількість демонстраційних кредитів, які залишились у гравця, відображаються у пункті Credit.

Символи та комбінації в Win Wizard

У грі є декілька груп символів:

Magic – символ, який дозволяє отримати максимальні виграші за прості комбінації (500, 1000 и 2500 за 3, 4, або 5 символів в комбінації відповідно). Заповнення всього ігрового поля цим символом може поповнити баланс гравця на 50 000 кредитів.

Із символів 10, J, Q, K, A, а також зображення слив та вишень, складаються прості комбінації, які не дають великої кількості кредитів (у межах від 50 до 1000).

Символ дракона відіграє роль «дикого символу», який може з’являтися на середніх барабанах (3, 4 або 5 барабані). Він може замінити будь-який відсутній символ у комбінації.

Гра на ризик в Win Wizard

Після випадання будь-якої виграшної комбінації, апарат запропонує зіграти у ризик-гру. Цей режим дозволить декілька разів подвоїти свої призові за обертання.

У гравця є два варіанти після виграшу в основному режимі: погодитись на ризик-гру (кнопка Gamble) або залишити призові кредити собі (Collect). Правила такої гри дуже прості. Слід вгадати який варіант випаде: win або lose. У випадку правильної відповіді – виграш подвоїться, а при невдачі – кредити будуть списані з балансу гравця.

Але цікаво, що у грі Win Wizard є цікава опція “Lucky Loser”. Завдяки їй, гравець може отримати приз навіть при програші у ризик-грі.

Бонусні можливості

Бонусна функція Win Wizard – у кінці кожного обертання може зявитись до пяти спеціальних символів Win Wizard, які виплатять гравцю цілу низку призів. Цей бонус здатен помножити ставку гравця з коефіцієнтом від 5 до 500 раз.

Слот Win Wizard має зацікавити любителів ігрових автоматів, оскільки у ньому передбачено декілька цікавих можливостей покращення шансів для виграшу.