меню

Ігровий автомат Microgaming Tomb Raider грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Tomb Raider від Microgaming присвячений відомій кінематографічної героїні – Ларі Крофт, яка шукає древні реліквії. Серед символів грального апарату є Лара Крофт, ідол, тигр, стародавній механізм і карткові символи. Кожен може грати безкоштовно і без реєстрації, щоб знайти стародавні експонати в ігровому автоматі Tomb Raider.

Виставляємо ставку

Щоб грати онлайн на ігровому автоматі Tomb Raider потрібно визначитися з номіналом однієї монети за допомогою кнопок «+» або «-». Якщо потрібно змінити кількість активних ліній, використовують кнопку Select Lines, а ось для виставлення числа монет на кожну з цих ліній потрібна кнопка Select Coins. Виставити максимальну ставку в 375 кредитів можна кнопкою Bet Max. Кнопка Spin активує обертання барабанів.

 

Дикий символ приносить найвищі виплати, повертаючи 7500 віртуальних ставок, при цьому він дає виграші при появі навіть двох символів. Інші символи дають дещо менші винагороди, при цьому у виграшні комбінації вони складаються лише зліва направо. Гральний автомат не містить гри на ризик, тому подвоїти виграш не вдасться.

Ігрові автомати дарують бонуси від Лари Крофт

Бонусна гра має назву Tomb Bonus, вона активується при випаданні трьох-п’яти символів ідола. У даній грі необхідно вибрати три ідола, за ними заховані різні коефіцієнти для підсумкової ставки. У бонусній грі можна виграти до 2500 загальних ставок.

Безкоштовні оберти барабанів активує три-п’ять скаттер-символів, на яких зображена сама Лара Крофт. Під час дії фрі-спінів кожен виграш буде помножений на три. Є можливість виграти додаткові фрі-спіни, якщо на ігровому екрані знову випаде призова комбінація.

Основні характеристика автомату

Розробник Microgaming, Мікрогеймінг
Призові лінії 15
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Немає

Ігровий автомат Tomb Raider

Ігровий автомат Tomb Raider від компанії Microgaming має п’ять барабанів і 15 ліній для гри, а також дикий, скаттер і бонус символи. Доступний режим безкоштовних обертань барабанів і бонусний раунд.

Всі символи в грі складаються в призові комбінації при з’єднанні трьох (в деяких випадках і двох) і більше символів в безперервний ланцюг на одній з активних ліній, причому однакові символи повинні розташуватися зліва направо.

Спецсимволи

Ігровий автомат Tomb Raider наділений декількома особливими символами, серед яких:

Множники для призових комбінацій

Бонусна гра від Золотого ідола

У разі вдалого з’єднання символів ідола на ігровому екрані слота Tomb Raider запускається бонусна гра, при випаданні трьох і більше таких картинок. У бонусному раунді гравця чекає підземілля з ідолами, вибравши три будь-яких ідоли, можна зірвати множення ставки до 2500 разів, якщо пощастить відшукати максимально прибуткових ідолів.

Управління слотом

В ігровому автоматі Tomb Raider є два види управління грою: