Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go Pragmatic Play
меню

Ігровий автомат NetEnt Wish Master грати онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Wish Master – ігровий автомат з 20 лініями та 5 барабанами. Виробник NetEnt надав змогу грати на онлайн апараті безкоштовно. Всі оберти в режимі звичайної гри та бонусні режими доступні без реєстрації.

Правила основної гри та символи

Щоб грати в режимі онлайн безкоштовно NetEnt потурбувався, щоб на апараті був доступ до демонстраційних кредитів. Але цього не достатньо. Потрібно вивчити основні кнопки. Кругла кнопка в середині панелі управління одноразово прокрутить котушки. Клавіша max bet активізує оберт с максимальними ставками.  Autoplay обертає барабани безліч разів в автоматичному режимі. На апараті Wish Master призові нараховуються за комбінації з однаковими картинками – 3-5 на одну лінію. Картинки з дорогоцінними камінцями зможуть принести до 750 призових. Дикий символ доповнить комбінацію, що дасть отримати потрібні призові. Чарівний Джин – це скаттер, який відповідає за отримання безкоштовних прокруток. Гра на ризик на онлайн машині відсутня, проте тут багато бонусних можливостей.

Гральні автомати вільні оберти та інші бонуси

Якщо на поле ігрового автомату потравить чарівний джин, то активізується 10 вільних обертів. Під час прокруток демо-рахунок залишиться неушкодженим. Додаткові бонуси – так звані види дикого символу. Так, символ Multiplier – помножує призові на 2-3, Extra-Wild – ще одні дикі картинки, Wild-Rell – колесо з дикими малюнками, а Random – неочікуваний бонус. Все це надається без реєстрації

Загальні характеристики автомату

Розробник NetEnt, НетЕнт
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри призові оберти та дикі символи
Ризик-гра Відсутня

Ігровий автомат Wish Master

Ігровий автомат Wish Master допоможе виконати всі ваші бажання. Створений компанією NetEnt, він володіє деякими цікавими характеристиками, які сподобаються істинним поціновувачам ігор на слотах. Особливо потішить бонусна гра з джином, який зможе запропонувати 5 варіантів дивовижних бонусів!

«Виконавцем бажань» в даному випадку і є Джин, який може подарувати казкові виграші. Отримати призи тут можна на 20 лініях, після обертів 5 барабанів.

З правилами гри на слоті Wish Master можна ознайомитися, натиснувши на зелену клавішу з лівого боку. Там описані особливості автомату, є таблиця виграшних комбінацій і описані спеціальні символи.

З чого почати гру на «Виконання бажань»

Wish Master дарує можливість спробувати свої сили в безкоштовній грі. У цьому випадку гравець отримає в своє розпорядження суму в 1000 віртуальних кредитів.

Скільки монет запропонувати Джину?

На будь-якому автоматі важлива складова стратегії –  це сума ставки. Кредити, які призначені для гри, можна розподілити за двома параметрами: рівню ставки (блок LEVEL) і ціні кредиту або монети (COIN VALUE). Рівень обирається в діапазоні від 1 до 10, а монети коштують від 0, 01 до 10. Максимальна ставка може бути 200. Варто розуміти, що від розподілу ставок залежить кількість спінів (обертів барабану). Чим більше ставка, тим більша ймовірність заробити великі призові, але є ризик програти всі кредити дуже швидко.

Основна гра

Запустити барабани можна зеленою великою клавішею внизу екрану. Якщо обрати опцію AUTOPLAY, то гра буде проходити автоматично (гравець повинен вказувати кількість обертів). А якщо є бажання грати на повну, то в цьому допоможе опція MAX BET. Під основним полем автомату також постійно спливає інформація про поточну гру.

Для виграшу потрібно, щоб на ігровому полі зійшлося декілька однакових символів. Отримати призові кредити можна в комбінаціях із 3, 4 або 5 символів на лінії.

В грі є три типи символів:

– Вісім звичайних символів (коштовності в формі кобри, ворона, та інші), які, в залежності від комбінацій дають виграш від 5 до 750 кредитів;

– Дикий символ у вигляді гарячого надпису WILD допоможе скласти комбінацію, завдяки можливості заміняти будь-який символ, крім скаттеру. Також це зображення відіграє велике значення під час бонусної гри;

– Символ розкиду (скаттер) – сувій на якому зображена лампа Джина. Це найцікавіший символ у грі, який може принести гравцю нечувані багатства.

Максимальний виграш на «Виконання бажань» може скласти 900 000 кредитів!

Що пропонує Джин: бонусна гра

Якщо на гральному полі випала лампа, то гравцю дуже пощастило. Не має значення, на якій із ліній з’явилась лампа. Невдовзі з’явиться Джин і подарує різні варіанти бонусів.

Будь-який з бонусів зможе запустити наступні 10 вільних обертів, які подаровані «виконавцем бажань». Додаткові ре-спіни додаватимуться до поточних, у випадку повторного випадіння лампи на полі. Але це можливо не більше трьох разів підряд.

Бонусна гра на автоматі дуже варіативна та пропонує декілька можливостей, які працюють довільно.

Крім вільних додаткових обертів, є такі бонуси від Джина:

  1. Extra-Wild. З’являються додаткові «дикі» символи (extra-wild). Звичайні символи можуть перетворитися в «дикі» і тим самим підвищити шанс складання виграшної комбінації.
  2. Wild-Rell (Дикий барабан) – всі символи на одному барабані стають дикими, що підвищує шанси перемогти.
  3. Expanding Wild (Розширення дикого символу) – у випадку випадіння зображення з надписом Wild, він перетворює інші символи барабану в подібні на себе.
  4. Random (Випадковий) – дикий символ вистрибує у двох випадкових місцях ігрового поля.
  5. Multiplier (Множник) – якщо гравець складе комбінацію при обертанні барабанів, то всі виграшні кредити помножаться на коефіцієнти 2 та 3.

На ігровому автоматі Wish Master крім основних ігрових особливостей дуже якісна графіка та оригінальний музичний супровід. Джин допоможе вам виграти значні суми та здивує різноманіттям бонусних  пропозицій!