меню

Ігровий автомат NextGen Gaming 1 Can 2 Can безкоштовно без реєстрації

Грай зараз в казино Slotscity.ua

1 Can 2 Can – ігровий автомат від виробника NextGen Gaming, який передбачає можливість безкоштовно без реєстрації обертати 5 барабанів на 25 лініях в звичайному режимі, а також помножувати виграш у шанс-грі чи під час бонусних спінів.

Як грати та вираховувати комбінації

Наявність безкоштовних кредитів на апараті 1 Can 2 Can дає можливість грати на халяву. Але для того, щоб випробувати всі можливості гри, потрібно ознайомитися з базовими клавішами апарату.  «Spin» запускає один спін. «Autoplay» також запустить прокрутку котушок, але при цьому вони будуть працювати в авто режимі. «Info» викличне табло з виплатами.  Кнопки у вигляді червоних та голубих стрілок регулюють ставки, від 0,01 до 2 кредитів, та лінії, від 1 до 25. Для того, щоб отримати призові, на ігровому полі мають випасти комбінації від 2 до 5 символів на лінії. На автоматі 1 Can 2 Can є звичайні та спеціальні символи. За звичайні картинки (лемур, ящірка, пір’я, квіти, а також символи ігрових карт) нараховуються призові. Малюнок «Wild» – це дикий символ. Малюнок джунглів – скатер. Якщо прокрутка принесла виграш, його можна збільшити у грі на ризик, де потрібно відгадувати колір та масть карти.

Ігрові автомати 1 Can 2 Can – Фруктові вільні прокрутки

Якщо на полі ігрового автомату випаде від трьох розкидів, то безкоштовно без реєстрації гравець отримає 10 вільних обертів. Під час роботи цього режиму, кількість диких картинок збільшується, що підвищує можливість зібрати призову комбінацію.

Загальні характеристики автомату

Розробник  NextGen Gaming
Призові лінії 25
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Безкоштовні фруктові спіни
Ризик-гра Є

Ігровий автомат 1 Can 2 Can грати безкоштовно

1 Can 2 Can – ігровий автомат від NextGen Gaming, який має яскраве оформлення та декілька варіантів гри. Крім основного режиму тут є гра на ризик та цікава бонусна гри. На автоматі гравцю треба буде обертати 5 барабанів, на яких виграшні комбінації можуть випасти на одній із 25 ліній виплат.

Для перегляду потрібної інформації про гру на слоті варто скористатися кнопкою «Info».

Запуск основної гри на слоті здійснюється жовтою кнопкою «Spin». Ця клавіша здійснює оберти барабанів лише один раз. Зелена клавіша з двома стрілками «Autoplay» зробить оберти автоматичними.

Ставки на «1 Can 2 Can»

С початку гри доступно максимум 1000 кредитів, баланс яких можна проглянути у правій верхній інформаційній панелі – клавіша Balance.

Кількість ліній виставляється у блоці з лівого боку внизу, вона може бути в діапазоні від 1 до 25. Поруч цього блоку можна встановити ставку на одну лінію виплат (від 0,01 до 2 кредитів). Загальна ставка за оберти відображається в верхньому лівому куті (Total Bet).

Можливі комбінації представлені в інструкції до гри. Щоб отримати виграш, на ігровому полі потрібно скласти комбінацію від 2 до 5 однакових символів на одній лінії. При цьому, за комбінацію гравець отримує суму, яка вказана в таблиці виплат і помножена на ставку призової лінії.

У грі «1 Can 2 Can» є 2 спеціальних і 10 звичайних символів. Символами для складання комбінації є лемур, ящірка, пір’я, квіти, а також символи гральних карт.

Дикий символ може замінювати будь-який інший (крім скаттера), доповнюючи комбінацію. Цим символом у грі є картинка з написом «Wild».

Але найкращі бонуси приготував скаттер-символ у вигляді картинки з джунглями та птахами. Цей символе не лише дарую гравцю безкоштовні оберти, але й множить призові.

Гра на ризик

 

Гра на подвоєння може бути активована при випадінні будь-якої виграшної ігрової комбінації, за допомогою клавіші «Gamble». Щоб виграшні кредити подвоїлись, потрібно вгадати колір карти. Для помноження отриманої суми на 4, потрібно вгадати також масть карти. Гра на ризик дає можливість отримати великі призи до 5 раз. У випадку програшу (невдало вибрана карта) – виграш від вибраної комбінації анулюється.

Фруктова бонусна гра

Якщо на ігровому полі автомату випало від 3 і більше скаттерів, запускаються безкоштовні оберти барабанів. Протягом цього призового поля збільшується кількість «диких» символів, що значно підвищує шанси гравця отримати великі призові. Під час бонусних обертів можна заробити ще одну порцію фрі-спінів.