Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Playtech Ace Ventura грати онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Гральний автомат Ace Ventura від Playtech наділений п’ятьма барабанами, а виграшні комбінації символів складаються за 243 способами поєднання символів у призові формування, що дозволяє грати онлайн безкоштовно. Символи слоту представлені головним героєм відомого фільму Айсом Вентурою.

Правила гри з Вентурою

Спочатку необхідно визначити вартість однієї монети за допомогою кнопки Coin Value та перейти до запуску обертів барабанів кнопкою Spin. Такі прості правила користування ігровим автоматом пов’язані з тим, що у грі немає ліній, а є лише способи утворення виграшних формувань.

Всі виграші у таблиці вказані з урахуванням поточної ставки, змінюючи її, будуть змінюватися і призові. Максимально можливі призові приносять символи, що містять портрети Айса Вентури, вони є найвигіднішими та деякі з них виконують і додаткові опції. У гральному автоматі відсутня гра на ризик.

Ігровий автомат та модифікації від Айса Вентури

Випадіння трьох символів розкиду активує безкоштовні оберти барабанів з комбінованими модифікаціями. Гравець отримує сім фрі-спінів, під час яких може поєднатися від двох до трьох модифікаторів, що представлені різноманітними подарунковими можливостями (додаткові спіни, множники та інше)

Розробник Плейтек, Playtech
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри безкоштовні спіни з додатковими опціями
Ризик-гра Немає

Ігровий автомат Ace Ventura

Гральний автомат Ace Ventura від Playtech наділений п’ятьма барабанами, а виграшні комбінації символів складаються не по звичним лініям, а за 243 способами поєднання символів у призові формування. Доступна можливість виграти додаткові безкоштовні спіни з особливими опціями.

Управління та коефіцієнти у грі

Для управління ігровим процесом знадобляться декілька кнопок. Спочатку необхідно визначити вартість однієї монети за допомогою кнопки Coin Value. Встановити кількість способів утворення призових комбінацій неможливо, тому одразу можна переходити до запуску обертів барабанів (кнопка Spin). Для бажаючих активувати автоматичні оберти та просто спостерігати за граю без зайвих дій, слід скористатися кнопкою Autospins. А ось кнопка Turbo Mode пришвидшить оберти барабанів і значно прискорить ігровий процес.

Активувавши таблицю виплат кнопкою Info, можна побачити основні виграші за формування символів та можливі бонусні винагороди. Варто відзначити, що всі виграші у таблиці вказані з урахуванням поточної ставки, змінюючи її, будуть змінюватися і призові. Але є деякі символи, що виконують додаткові опції:

Можливості під час безкоштовних обертів

Випадіння трьох символів розкиду активує безкоштовні оберти барабанів з комбінованими модифікаціями. Гравець отримує сім фрі-спінів, під час яких може поєднатися від двох до трьох модифікаторів, що представлені:

Для того щоб отримати модифікації під час безкоштовних обертів, слід збирати їх при дії основної гри. Якщо випаде модифікатор, що є у гравця, то нараховується приз у вигляді віртуальних кредитів. Також можна отримати «Екстра модифікатор», що поєднується з модифікаторами під час додаткових спінів та дозволяє отримати ще більше призових.