меню

Ігровий автомат Playtech Tennis Stars грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Tennis Stars – ігровий автомат на спортивну тематику від виробника подібних забавок Playtech. Грати безкоштовно на онлайн машині можна завдяки демо-рахунку. Також апарат оснащений різноманітними додатковими бонусами.  Особливо яскравим є режим Championship Bonus.

Як грати на онлайн машині Зірки тенісу

Щоб випробувати всі можливості гри на ігровому автоматі без реєстрації, потрібно вивчити основні клавіші. «Lines» регулює лінії, від 1 до 40. «Line Bet» збільшує чи зменшує ставку – від 1 до 10. «Bet Max» прокачає барабани по максимуму.  «Spin» здійснить оберти барабанів декілька разів. «Auto start» дозволить відпочити, поки барабани працюють в авторежимі.  Призові даються, якщо на лінії опинилося три однакових картинки, від 3. «Info» запускає таблицю з правилами.  На автоматі є прості символи, які дають певну кількість кредитів, а також особливі символи. Особливим символом є малюнок з кубком – дикий символ, що доповнює комбінації. Ракетки –це скатер, який відповідає за бонуси гри. Після вдалого оберту можна зіграти в гру на подвоєння. Тут потрібно вгадати гральну карту.

Ігрові автомати бонус Championship Bonus та фрі-обертання

Виробник BetSoft потурбувався про можливість грати безкоштовно не лише протягом основної гри, але й протягом бонусних режимів. В бонусні грі Championship Bonus потрібно обрати подачу. Інша можливість апарату Tennis Stars – безкоштовні оберти барабанів, які не знімають суму з основного демо-рахунку.

Загальні характеристики автомату

Розробник Playtech, Плейтек
Призові лінії 40
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Championship Bonus та фрі обертання
Ризик-гра Є

Онлайн ігровий автомат Tennis Stars грати безкоштовно

Tennis Stars – онлайн ігровий автомат від виробника Playtech, який присвячений тематиці тенісного спорту. Гральна машина включає 5 барабанів, 40 ліній, дикий символ, скаттер, шанс-гру, яка подвоює призові за один спін, безкоштовні оберти та бонусний режим Championship Bonus.

Правила гри на ігровій машині Tennis Stars

Перед тим, як грати безкоштовно на автоматі Tennis Stars натискай на кнопку «Lines» для того, щоб встановити потрібну кількість ліній – від 1 до 40. «Line Bet» відповідає за розмір ставки – від 1 до 10. Клавіша «Bet Max» крутить барабани з найбільшими ставками – 40 кредитів.

Натиск по кнопці «Spin» прокрутить барабани автомату рівно один раз. Щоб барабани крутнулися знову, так само потрібно вдаряти по даній клавіші. Якщо ж бажання щоразу натискати на «Spin» відсутнє, можна скористатися режимом автоматичної гри. Для цього достатньо раз натиснути на «Auto start» і барабани будуть крутитися самі. Цей режим дозволяє виставити до 99 автоспінів заздалегідь. Призові у грі нараховуються тоді, коли на лінії поруч випали однакові символи, від трьох. Якщо є потреба згадати правила обертання котушок на апараті, виручить кнопка «Info», яка відкриє відповідне віконце.

Виграшні символи ігрової машини Зірка Тенісу

Онлайн автомат має як звичайні так і особливі символи. Почнімо з другого типу. Призовий кубок – це дикий символ, який замінює інші символи в призових комбінаціях, крім скаттеру. Дві перехресні ракетки – це скаттер. Випадіння від двох скаттерів на ігровому полі приносить призові. А якщо в довільному порядку випало від трьох розкидів, вмикається бонусний раунд.

Серед звичайних символів знаходиться картинка з тенісистом. При максимальних ставках нараховується 5000, 500, 50, призових за комбінацію з 5, 4, 3, 2 таких малюнків. Спортивне взуття дає призові у сумі 1000, 50, 25 кредитів. За гральні карти «K», «A» дається 400, 40, 20 призових. За «D» и «J» – 250, 25, 10 виграшних кредитів. Зображення десятки приносить 100, 20, 5.

Шанс-гра

Кожний виграшний оберт – це шанс натиснути на кнопку «Gamble» та помножити свій виграш у ризик-грі. Тут достатньо назвати колір оберненої карти, натиснувши на написи «Red» або «Black». У випадку правильного визначення кольору карти, гра на подвоєння може тривати. При бажання, можна повернутися в режим звичайної гри, поклавши зароблений виграш на демо-рахунок.

Бонуси та фрі-спіни

На ігровій машині Tennis Stars  виробником передбачена можливість грати безкоштовно не лише основну, але й бонусну гру – Championship Bonus. Основне завдання даного режиму полягає в тому, щоб під час гри в теніс правильно обрати подачу. В режимі бонусних обертань спіни здійснюються до 15 разів. При цьому основний демо-рахунок не зменшується. Крім того, поточна ставка приносить призові, сума яких множиться на 3.