Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go
меню

Користувачі Facebook можуть виграти 10 000 гривень в лотерею «Мегалот»

Українська лотерея «Мегалот» вперше за всю історію свого існування розіграє 10 тисяч гривань в соціальній мережі Facebook. Цікаво, що квиток для цього купляти не потрібно.

Український державний оператор лотерей «М. С. Л.» повідомив про те, що «Мегалот» вперше за всю історію існування розіграє 10 тисяч гривень в популярної соціальній мережі Facebook. Якщо перевести цю суму в долали, то вийде всього 390 баксів. Звісно, що розмір виграшу смішний, однак шанс його тримати не вимагає покупки лотерейного квитка. Для того, щоб стати переможцем розіграшу достатньо зробити всього три елементарні кроки:

1. «лайкнути» сторінку державної лотереї «Мегалот» в соціальній мережі Facebook;

2. в коментарях потрібно відзначити декілька своїх знайомих чи друзів;

3. зайти на офіційний веб-сайт лотереї та зареєструватися в цій акції. Варто зазначити, що реєстрація доволі проста і для цього потрібна тільки електронна пошта.

Після виконання цих простих дій, користувач Facebook автоматично стає учасником розіграшу. Зареєструватися в акції потрібно до 24 квітня 2016 року. Переможець буде визначити за допомогою веб-сайту random.org.

Зазначимо, що за цей рік оператор лотерей «М.С.Л.» встиг виплатити гравцям більше 13 мільйонів гривень або 508 тисяч баксів. Нажаль, по європейським міркам сума не надто велика.