Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Українські лотереї скаржаться на фінансові втрати через політику Мінфіну

Українські лотереї скаржаться на значні фінансові втрати через непопулярні політичні рішення Мінфіну України, який в 2015 році збільшив податки на лотерейний бізнес в чотири рази.

Українські лотереї поскаржились на непродумані політичні рішення Міністерства Фінансів України, особливо на підвищення податків в 2015 році, а також на пасивність відносно санкцій, які РНБО поширила проти лотерейних компаній. Через це оператори державних лотерей несуть великі фінансові втрати.

Яскравим прикладом цього є значне падінні заробітків лотерейної компанії «М. С. Л.». Так, якщо за 2014 рік компанія заробила 3,5 млрд грн, то в 2015 році її виручка склала лише 1,2 млрд гривень від продажу лотерейних квитків.

Лотерейний оператор «Патріот» також обурений фінансовими втратами в компанії і на загальному лотерейному ринку від збільшення податкових ставок.

«2015 рік був найгіршим, як для лотерейного ринку, так і для компаній в цілому» – підкреслив генеральний директор компанії «Патріот» Олександр Бойко.

Зазначимо, що в свій час СНБО застосував санкції проти двох українських лотерейних компаній в 2015 році, стверджуючи, що вони пов’язані з російським бізнесом.