Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

NetEnt запустив спортивний автомат Champions Cup

NetEnt в черговий раз потішив своїх прихильників. На цей раз випустили автомат Champions Cup, присвячений спортивній тематиці. 

Розробник  NetEnt вирішив запропонувати гравцям новинку – автомат Champions Cup. В компанії сподіваються, що цей апарат зацінять футбольні фани, а також ті, хто просто любить присвячувати своє дозвілля обертам барабанів. Випуск Кубку Чемпіонів приурочили до Євро-2016, яке відбудеться влітку. Основна особливість гри – це її тематика. Все в автоматі повністю виконано в футбольному стилі. Цікавою є можливість обрати улюблену команду, а також отримати різні бонуси. Так три переможні кубки запустять безкоштовні оберти з чвертьфіналом, півфіналом та фіналом Кубку УЄФА Євро 2016. У грі передбачений ще один бонус, який вмикається після випадіння трьох відповідних символів. Головна мета раунду – вибрати одну з точок у воротах супротивника, щоб забити в них гол. Якщо виконати це завдання, то ставка збільшиться.

Решта функцій Champions Cup такі ж як і на інших автоматах від виробника. Новинка має 5 звичайних барабанів та 20 ліній виплат.