Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Чи зробить новий прем’єр Гройсман ігорний бізнес легальним?

Верховна Рада України призначила нового прем’єра. Ним став Володимир Гройсман який вважає, що  легалізація ігорного бізнесу є важливою для країни.

Депутати Верховної ради України проголосували за призначення на пост прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Кандидатуру колишнього голови ВРУ підтримало 257 нардепів.

Виникає питання, чи допоможе прем’єрство Гройсмана зробити ігорний бізнес в Україні легальним. Цікаво, що раніше політик стверджував про необхідність розглянути легалізацію азартної сфери в Україні, та наголошував на важливості цього питання. Крім того, новоспечений прем’єр критично відгукувався про законопроект по легалізації ігорного бізнеса, який запропонував Кабмін Арсенія Яценюка. На думку Гройсмана, в цьому проекті прописані положення, які можуть спричинити велику кількість зловживань.

Новий глава уряду також вважає, що документ, який зробить ігорний бізнес в Україні законним, має відповідати всім вимогам Євросоюзу.

«Необхідно розробити проект закону, який не створить проблем та зловживань. Це питання потребує масштабного обговорення, дискусій та консультацій з експертами», – підкреслив Гройсман.

Зазначимо, що в 2009 році Верховна Рада прийняла закон, який заборонив проводити азартні ігри на території України. Уряд Яценюка пропонував різні варіанти проекту по легалізації ігорного бізнесу, але всі вони були відхилені антикорупційним комітетом Верховної Ради.