Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Frankenslot`s Monster від Betsoft Gaming

Розробник ігорного софту Betsoft Gaming анонсував запуск ігрового автомату Frankenslot`s Monster, який стане частиною серії Slots3.

Новий гральний автомат Frankenslot`s Monster стане частиною третьої серії слотів від БетСофт. Недавно він був представлений гравцям. Він має стандартні характеристики – п’ять барабанів та двадцять призових ліній. При цьому він передбачає бонусні обертання та спеціальний бонусний раунд.

Скаттер Франкенштейна запускає вісім обертань, за які не доводиться платити свої кредити. Такі фріспіни можуть запускатись багато разів. Скаттер-символ на новому автоматі може виникати на трьох барабанах. Окрім функції заміни, дикий символ, як завжди, допомагає збирати більше комбінацій і сам платить за декілька символів.

Бонусні можливості теж доволі прозові – призи можуть відкриватися після випадання спеціальних зображень. А от коефіцієнт помноження може втішити навіть затятих скептиків, оскільки призові помножаться одразу на 25, що зовсім непогано. Для запуску такої опції знадобиться натиснути на важіль. Халява гарантована!

Керівник підрозділу продажі Betsoft Марк Мак-Каун (Mark McKeown) нахвалює продукт своєї компанії, хоча у ньому дуже мало новацій, окрім цікавої графіки. Слід нагадати, що декілька місяців тому Betsoft Gaming також потішила гравців іншими автоматами, серед яких непогана модель із назвою 4 Seasons.