Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Realistic Games випустив слот Hot Cross Bunnies Loads a Bunny

Розробник Realistic Games випустив ігровий автомат Hot Cross Bunnies Loads a Bunny , який продовжує відому серію автоматів.

Гральний апарат Hot Cross Bunnies Loads a Bunny від Realistic Games продовжує лінійку Hot Cross Bunnies. У ньому стандартні 5 барабанів з двадцятьма лініями. Він доступний на мобільних платформах, планшетах і має функції кроссплатформенності – тому гравці зможуть грати на будь-яких пристроях.

Серед приємного на слоті є бонусний раунд, що запускається трьома скаттерами. У бонусній грі можна отримати безкоштовні спіни, а також виграти їх повторно, якщо випаде ще декілька скаттерів. Джекпот буде виплачено, якщо на барабанах з’явиться п’ять скаттер-символів у бонусній грі.

Якихось особливих бонусів на апараті Hot Cross Bunnies Loads a Bunny немає, тому якщо ви шукаєте екзотику – тут її не знайдете.

Realistic Games – одна із найбільших компаній, яка пропонує ігрове програмне забезпечення для онлайн-казино. Зараз розробники компанії намагаються конкурувати із такими брендами як Новоматік, Playtech, NetEnt та іншими.