меню

Ігровий автомат Greentube African Simba ігри безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

African Simba – ігровий автомат про африканське життя диких тварин від Novomatic. Апарат, ігри якого доступні безкоштовно в режимі онлайн без реєстрації має 25 призових ліній та 5 активних котушок, а також надає можливість заробити 12 фрі-обертів.

Як керувати та отримувати виграш

Щоб використати можливості безкоштовних ігор апарату African Simba по максимуму, потрібно вивчити всі його клавіші. Клавіша «Start» вмикає оберти котушок. Ставка, від 0,02 до 4 визначається «BetMultiplier», яка міняє кількість ліній, або «BaseBet», яка ставить на одну лінію. Виробник Novomatic зробив так, щоб в грі можна було робити ставку на 1, 3, 7, 15, 25 ліній. «Paytable» вмикає віконце з виплатами. Щоб зіставити комбінації потрібно скласти від 3 до 5 послідовно розташованих на лінії аналогічних картинок, напрямок не має значення. Найбільший виграш дає жираф, максимум 10000 кредитів. Лев або король джунглів – дикий символ, який доповнює комбінацію. Скаттер – вулкан. Він відповідає за запуск бонусної гри. Особливістю ігрового автомату є те, що саме дикий символ вмикає гру на подвоєння або ризик-гру. У грі на  подвоєння потрібно вгадати червоне чи чорне.

Ігрові автомати фрі-спіни з потрійними призовими

Якщо під час гри онлайн без реєстрації довільно випало три розкиди, включається 12 додаткових призових обертів. Під час такої роботи котушок кожний виграш множиться на три. За оберти кредити з демо-рахунку не знімаються.

Основні характеристики

Розробник Novomatic
Призові лінії 25
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри фрі-спіни, що множать призові
Ризик-гра Є

 Ігровий автомат African Simba

Ігровий автомат African Simba розроблений відомою компанією Novomatic. Цей слот пропонує гравцям тематику африканської савани, де головним героєм виступає король джунглів Simba.

Крім основного режиму гри, слот пропонує доволі прибуткову ризик-гру, а також 12 безплатних обертань після випадання трьох скаттер-символів. Тут пропонується 243 різноманітних виграшних комбінацій, а максимальна кількість ліній виплат становить 25.

Як грати на слоті Simba

Для початку гри на ігровому автоматі треба натиснути на клавішу Start, яка запустить обертання барабанів, яких у грі 5. Якщо ви почнете безплатну гру, то отримаєте на рахунок 500 кредитів.

Ставки у грі розподіляються з допомогою двох опцій:

Призові лінії в слоті Simba, не фіксовані,  їх кількість можна вибирати. Таких варіантів ліній виплат може бути п’ять (1, 3, 7, 15 або 25 ліній).

Ставки на слоті теж варіюються і можуть встановлюватись в діапазоні від 0,02 до 4. Максимальна ставка за оберт катушок не перевищує сотні кредитів. Творці потурбувались про тривалість гри і не забезпечили на ньому можливості виставлення максимальної ставки.

Від кількості призових ліній будуть залежати шанси гравця на отримання призових кредитів. Максимальна кількість комбінацій, які можуть принести виграш на 25 лініях виплат складає 243. Така кількість виграшних комбінацій забезпечує хороші шанси на отримання великих призових у грі на слоті Simba.

Складати комбінації можна в двох типах ігор: основній та бонусній, а окрім них можна збільшити свій виграш у грі на ризик.

Символи та можливості

На ігровому полі слоту Simba зустрічаються три типи символів, які як вже було сказано, можуть запропонувати 243 різноманітні способи вигравати призи.

Щоб дізнатись інформацію про варіанти можливих призових слід натиснути кнопку Paytable. Гравець зможе побачити перед собою всі символи та кількість кредитів, які будуть виплачені згідно поточної ставки на лінію. Для більш детальної інформації слід скористатись опцією More Info декілька разів.

Для отримання призових кредитів, треба на лініях барабанів ігрового автомата Simba зібрати від 3 до 5 однакових символів, які зараховуються в будь-якому напрямку.

Найбільші виграші на слоті можуть дати символи тварин (лемур, бізон, жираф або фламінго). 5 символів жирафа можуть принести максимальний виграш в 10 000 кредитів.

Шість зображень знаків карт (А, Q, K, J, 10, 9 ) принесуть найбільшу суму в 500 кредитів.

У якості «дикого» символу на слоті Сімба було вибрано зображення лева.  Такий символ може випадати на одному із трьох катушок та замінити пробіл в комбінації. Лев випадає тільки на трьох середніх барабанах.

Скаттер-символом тут слугує зображення вулкана, яке допомагає розпочати бонусну гру. Вона починається у випадку випадання трьох картинок з вулканом. Скаттер ймовірний на барабанах 1, 3 і 5.

Гра на ризик

«Дикий» символ допоможе гравцю розпочати гру на ризик. Цей варіант гри, коли можна втратити кредити, виграні на призовій лінії, або подвоювати суму, поки не буде бажання зупинитись. Після складання виграшної комбінації у звичайній грі, гравець зможе ризикнути (слід натиснути на кнопку Gamble) або залишити виграш собі (натиснути Collect).

Якщо обрати другий варіант, то гравець повернеться у основний режим гри, а у випадку гри на подвоєння, доведеться вгадувати. Ризик-гра тут доволі проста: слід поставити на червоне, або чорне. У випадку правильного вгадування – виграш подвоїться, а при невдачі – згорить. Завжди можна зупинитись і натиснути на Collect. Максимальний виграш в такому варіанті гри може скласти 250 000 кредитов.

Бонусні обертання барабанів

Скаттер-символом у грі виступає гора зі сходом сонця. Цей символ забезпечує чудові шанси для великих призових. Бонусна гра починається коли на полі автомату African Simba випадає три символи, незалежно від місця їх появи. Скаттер може подарувати 12 безплатних обертань.

При кожному обертанні бонусної гри буде дійсний коефіцієнт 3. Дуже вигідною умовою є можливість додаткових бонусних ігор.

На ігровому автоматі Сімба є декілька чудових шансів збільшити свій виграш. Бонусні спіни та ризик-гра – чудові можливості отримати тисячі кредитів для любителів слотів.