меню

Ігровий автомат Book of Stars Novomatic грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Book of stars від розробника Novomatic – це не лише можливість грати безкоштовно, обертаючи 5 барабанів на виграшних лініях, але й шанс пошпіляти онлайн без реєстрації у ризик-грі та заробити призові під час халявних прокруток.

Правила гри у звичайному режимі

Для того, щоб грати безкоштовно на ігровому автоматі від Novomatic не достатньо обертати котушки за допомогою ударів по клавіші «Start». Перед цим треба звернути увагу на інші кнопки на палені керування. Кнопки «+» та «-» під «Bet/line» виставляють поточну ставку, від 0,01 до 4. Кнопки «+» і «-» під «Lines» виставляють потрібну кількість ліній, від 1 до 20. Після цього можна крутнути барабан. Якщо є потреба, щоб котушки оберталися самостійно, слід натиснути «Autoplay», що запускає автоматичні оберти. Кнопка «Paytable» відкриє таблицю з правилами. Якщо на лінії склалась комбінація від 3 символів, нараховуються призові. На апараті є прості картинки, а також символи з особливими можливостями. Найбільш прибутковим символом Book of stars є картинка з дівчиною в капелюсі, яка при максимальних ставках дає 20000, 4000, 400, 20 призових. Особливими символами є Книга Зірок (скаттер) та Перстень (дикий символ), останній доповнює комбінації.  Після вдалого оберту можна збільшити виграш в ризик-грі з картами.

Ігрові автомати Book of stars халявні прокрутки з особливим диким символом

Якщо в випадковому порядку після оберту барабану в режимі онлайн без реєстрації випало від трьох скаттерів, то вмикаються безкоштовні прокрутки. В такому режимі простий дикий символ розширюється, заповнюючи весь барабан та дозволяє збільшити розмір виграшу.

 

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Халявні прокрутки з особливим диким символом
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Book of stars безкоштовно без реєстрації

Book of stars – онлайн ігровий автомат від виробника Novomatic на зіркову та античну тематику. Гравці мають змогу безкоштовно та без реєстрації скористатися всіма можливостями основної гри та гри на подвоєння, а також перевагами бонусних обертів. Апарат включає в себе 20 ліній, кількість яких регулюється, 5 барабанів, звичайні та спеціальні символи. Для безкоштовної гри надаються демо-кредити.

Особливості та правила гри

Для того, щоб розпочати обертати барабани на онлайн-апараті, потрібно знайти маленьку кнопку зверху дисплея з надписом «Play now». Потім слід визначитися з кількістю безкоштовних кредитів. Максимально для однієї гри можна використати 500 кредитів. Після цього перед гравцем відкриється поле з лініями та барабанами, внизу якого буде розташована панель управління з кнопками:

Символи та призові

Виграш після спінів нараховується, якщо на одній лінії з ліва на право склалась комбінація від трьох аналогічних картинок. На ігровому автоматі Книга зірок є спеціальні та звичайні символи. Останні в призовій комбінації від трьох до 5 картинок приносять призові. Якщо виставити максимальні ставки, то картинки з гральними картами «Q», «J», «10» принесуть виграш у розмірі  400, 120, 20 за 5, 4, 3 символи. За зображення тузів та королів нараховуються призові у розмірі 600, 160, 40. За античну богиню та сову нараховують 3000, 4000, 120, 20 кредитів. Зображення античного бога при максимальних ставках дає 8000, 1600, 160, 20 призових. Найбільший виграш приносить символ дівчини з капелюхом – 20000, 4000, 400, 20, якщо грати по максимуму.

Книга Зірок та Перстень – це особливі символи автомату. Так, Книга виконує роль розкиду. Якщо на полі в довільному порядку випадає три таких картинки, то запускається 10 фрі-обертів. Перстень виконує роль звичайного та розширеного дикого символу, який доповнює будь-які комбінації, крім скаттеру.

Гра на подвоєння та можливості бонусних обертів

Після кожного вдалого оберту гравець має можливість збільшити свій виграш у грі на ризик, яка запускається клавішею Gamble. В цьому додатковому режимі потрібно правильно вгадувати колір закритої карти. У випадку вдалого вибору призові подвоюються, але від помилки всі призові за спін спалюються. При максимальних ставках у грі на ризик можна виграти 50 000 кредитів. Режим безкоштовних обертів включається після випадіння на полі апарату від трьох скаттерів у вигляді Книги зірок. В бонусному режимі на другому та четвертому барабанах дикий символ, який розширюється, заповнюючи всю котушку. Крім того, перстень збільшує призові.