Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Greentube Book of Ra грати онлайн без реєстрації

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ігровий автомат Book of Ra розкриває тему пошуку пригод разом з Індіаною Джоном, що шукає в древньому Єгипті книгу божества. Серед основних символів можна зустріти книгу Ра, шукача пригод, жука, мумію та символи старших карт. У грі доведеться складати комбінації та отримувати бонуси

Як грати на автоматі Book of Ra

На ігровому апараті Книжки грати  без реєстрації дуже просто. Спочатку потрібно виставити кількість активних ліній. Для цього використовується клавіша Lines. Ставка на лінію робиться через +/- Bet /Line. На кожну лінію ставиться від 1 до 200 кредитів. Самі оберти барабанів вмикаються після натискання на Start.

П’ять символів Індіани Джонса дадуть 5000 кредитів, а зображення мумії принесе 2000, інші зображення дадуть менші призи. Є багато символів, які заплатять після випадіння тільки двох картинок. Book of Ra грати онлайн можна й у ризик гру, де призові мають шанс помножитись до 32 разів. Для цього треба відгадати правильний колір карти, що буде мигати на екрані.

Ігровий автомат Книга Ра – безкоштовні обертання

На слоті може випадати цінний символ книги Ра. Тоді ви отримаєте 10 безкоштовних обертань разом із появою додаткового символу. Цей символ буде обрано у довільному порядку і він відкриє можливість додаткових призів при бонусних обертаннях. Грати онлайн без реєстрації в Книжки – вигідно ще й тому, що фріспіни можуть бути активовані повторно.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровой автомат Book of Ra

Одним із найпопулярніших ігрових автоматів від компанії Novomatic являється Book of Ra, або як його ще називають серед гравців «Книжки». Ця гра присвячена давньоєгипетському світу, у якому необхідно відшукати відомі реліквії.

Ігровий апарат Book of Ra включає п’ять барабанів і дев’ять ліній для виплат. Також у нього є декілька додаткових особливостей. Символа ігрового автомату виступають різноманітні древньогрецькі зображенні, а також гральні карти.

Комбінації та символи

Виграшні комбінації на Book of Ra складаються при випаданні двох-трьох, або більше символів, які розміщуються послідовно зліва направо. У грі слід спеціально відзначити декілька особливих символів:

Ігровий автомат Book of Ra наділений деякими бонусними можливостями, які суттєво збільшують шанси гравця на отримання додаткового виграшу.

Серед призових пропозицій можна виокремити:

Слот-машина Book of Ra має стандартні кнопки в блоці керування, які дозволяють здійснювати ставки і активувати необхідні опції у грі. Наприклад, з допомогою кнопок Gamble відбувається запуск гри на ризик. Кнопка Start запускає ігрові барабани, а Autoplay активує множину автоматичних запусків. Ставку можна зробити з допомогою кнопок «+» і «-», які збільшують чи зменшують розмір ставки.

В ігровому автоматі Book of Ra гравець може насолоджуватись якісною графікою, цікавою анімацією та оригінальним музичним супроводом. Вже довгий час апарат Книга Ра залишається популярним у гравців, оскільки має дуже високий відсоток віддачі.