меню

Ігровий автомат Novomatic Book of Ra Deluxe грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Пригодам відомого шукача реліквій – Індіані Джонсу, присвячений ігровий апарат Book of Ra Deluxe від Novomatic. Грати онлайн безкоштовно і без реєстрації та знайти книгу Ра дозволяє гральний апарат Book of Ra Deluxe, який містить багато цікавих символів. Серед них: книга Ра, Індіана Джонс, скарабей, мумія і різні символи гральних карт.

Маніпулюємо ставка

Щоб визначитися з кількістю активних ліній використовують кнопки +/- у віконці Lines, далі кнопками +/- у віконці Bet / Line вибирають кількість монет, які будуть поставлені на кожну лінію. Гравець має право поставити 1 до 200 віртуальних кредитів на кожну лінію, причому максимальна ставка рівною 2000 кредитів. Обертання котушок запускаються кнопкою Start.

За п’ять символів Індіани Джонс можна зібрати множення ставки на лінії в 5000 разів, мумія фараона принесе 2000 ставок, інші зображення дають дещо менші виплати, особливо це стосується карткових символів. У ризик-грі можна отримати множення виграшу за останній спін до 32 разів, якщо правильно визначитися з кольором карти, яка з’явиться на екрані.

Книги Ра і бонуси в ігровому автоматі

Символ Книги Ра є одним з найважливіших символів, адже він активує 10 безкоштовних обертань котушок з особливими можливостями. Після випадання трьох-п’яти символів книги Ра на екрані випадковим чином обирається додатковий дикий символ, який буде активним протягом дії безкоштовних обертань. Доступні додаткові фрі-спіни при появі символу Книги Ра.

Основні характеристики автомата

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Book of Ra Deluxe

Одним з найпопулярніших ігрових автоматів від компанії Novomatic є слот Book of Ra Deluxe, або як його ще називають серед гравців «Книжки Делюкс», та є продовженням відомої гри Book of Rа. Гральний автомат присвячений давньоєгипетському світу, в якому необхідно відшукати відомі реліквії з призовими коефіцієнтами.

Особливості гри Книжки Делюкс

Ігровий автомат Book of Ra Deluxe наділений п’ятьма барабанами і 10 лініями для виплат, а також деякими додатковими можливостями. Символи ігрового автомата представлені різними зображеннями, що мають відношення до древньоєгипетської історії та гральними картами. Виграшні комбінації складаються при випаданні двох-трьох і більше символів, які розташовані послідовно зліва направо. У грі варто відзначити кілька особливих символів:

Інші символи дають лише множення ставки на лінії в разі випадіння призової комбінації. Наприклад, символ Мумія фараона принесе 2000 ставок, інші зображення дають дещо менші виплати, особливо це стосується карткових символів.

Блок управління грою досить простий та зрозумілий. Щоб визначитися з кількістю активних ліній використовують кнопки +/- у віконці Lines, далі кнопками +/- у віконці Bet / Line вибирають кількість монет, які будуть поставлені на кожну лінію. Гравець має право поставити 1 до 200 віртуальних кредитів на кожну лінію, причому максимальна ставка рівною 2000 кредитів. Обертання котушок запускаються кнопкою Start.

Бонуси від Книжок Делюкс

Бонусна гра в ігровому автоматі Book of Ra Deluxe заявлена в вигляді 10 фрі-спінів зі спеціальним символом. При випаданні трьох-п’яти символів Книги Ра запуститься призовий раунд, де спочатку буде обраний додатковий символ з усіх доступних зображень, який під час безкоштовних запусків виконає роль дикого символу, що розширюється. А випадання трьох і більше скаттерів під час фрі-спінів принесе ще 10 додаткових запусків.

Ризик-гра активується після кожного виграшного спіна. Якщо вирішили ризикнути останнім призом, тоді виберіть колір карти (червоний або чорний). Якщо закрита карта має такий же колір, то виграш за останній спін буде подвоєний. В такому випадку можна забрати виплату або ж продовжити подвоювати далі. Але при неправильному виборі, гравець втрачає все.