меню

Ігровий автомат GreenTube Beetle Mania Deluxe грати онлайн без реєстрації

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Beetle Mania Deluxe – ігровий автомат, присвячений життю комах. Розробником апарату, на якому можна грати онлайн без реєстрації є Novomatic. Основний режим гри, бонус-оберти, гра на ризик, 5 барабанів, 10 призових ліній доступні абсолютно безкоштовно.

Як грати та рахувати комбінації

Щоб грати на автоматі онлайн без реєстрації, потрібно ознайомитися з особливостями управляння та основними клавішами.  «Paytable» відкриває поле з комбінаціями, які приносять виграш чи бонуси. «Start» –  прокручує котушки ігрового автомату лише раз, а «Autoplay» запускає автомат в авто-режимі. Лінії на автоматі регулюються кнопками під «Lines». «Bet/Line» відповідає за розмір ставки на лінію, до 10. Максимальна ставка для однієї прокрутки – 100. Обертання може бути успішним, якщо на лінії випадуть виграшні комбінація із 2, 3, 4 чи 5 однакових картинок. Символи гусениць, метеликів та равликів приносять призові у розмірі від 50 до 10 000 призових. Максимум за перемогу зі старшими кнопками складає 1000. Знак ноти – скаттер. Також особливе завдання виконує сонечко. Гра-на ризик активується після зіставлення виграшної комбінацію. Тут потрібно вгадати одну з двох карт.

Ігрові апарати онлайн комашині бонуси

Розробники компанії Novomatic потурбувались про можливість заробити 10 безкоштовних або вільних прокруток. Однак бонусні оберти не передбачають можливості заробити ще одну порцію халявних обертань. Сонечко у бонусному полі множить виграш.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри 10 комашиних фріспінів
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Beetle Mania Deluxe

Beetle Mania Deluxe – ігровой автомат, створений компанією Novomatic. Він пропонує гравцям тематику комах та може потішити декількома цікавими бонусами. Окрім основного режиму гри, слот Бітл Манія Делюкс може запропонувати просту прибуткову гру на подвоєння та безплатні обертання барабанів. Крім того, тут можлива безкоштовна гра, що підійде новачкам, незнайомим зі специфікою слотів.

Для виграшу на слоті потрібно збирати комбінації з символів, які будуть випадати на барабанах. Слот класичний, і тому тут 5 барабанів. Отримати винагороду на них можливо на 10 лініях виплат.

Для ознайомлення з можливими виплатами по комбінаціях та правилами гри треба спочатку натиснути на кнопку «Paytable». Для прогортання інших сторінок з інформацією треба декілька разів натиснути «More Info».

 

 

Грати можна на демонстраційні кредити, яких у гравця 500. Для запуску барабанних обертань, слід натиснути на «Start» і повторяти це кожен раз для наступних обертань (спінів). Якщо гравець бажає,  щоб обертання здійснювались автоматично – треба у грі запустити кнопку «Autoplay», яка увімкне «автопілот» ігрового автомату Beetle Mania Deluxe.

Важливим моментом у грі на виступає установка декількох параметрів:

Останній параметр визначається через добуток перших двох характеристик і може максимально складати 100 кредитів. Слід врахувати, що в такому випадку на слоті Бітл Манія Делюкс можна запустити 5 обертань.

Основна гра на ігровому автоматі Beetle Mania Deluxe

Після запуску барабанів гравець може отримати виграш. Його сума буде залежати від комбінацій, які випадають на лініях виплат. Такі комбінації у грі складаються із 10 символів, їх можна переглянути в Таблиці виплат («Paytable»). Слід враховувати, що таблиця виводить суми призів в залежності від поточної ставки гравця. Комбінаціями вважаються послідовні випадання однакових символів від 2 до 5, на одній із ліній виплат.

 

 

Значення символів:

Ризик-гра

Ризик-гра (гра на подвоєння) – один із бонусних форматів, для початку якого потрібно, після будь-якого виграшу в основній грі натиснути «Gamble».

 

 

Суть такої гри в наступному: Появляється поле, на якому будуть миготіти кольори колоди карт. Потрібно вгадати правильний колір – червоний чи чорний. У вдалому випадку – виграш буде подвоєно, а якщо не пощастить – призові кредити пропадуть. Але якщо гравцю пощастить декілька разів подвоїти свій виграш, то можна буде отримати цілу купу кредитів і суттєво збагатитись!

Максимальна ставка, яка може бути подвоєна дорівнює 50 000 кредитів. Важливо розуміти, що в ризик-грі на слоті Beetle Mania Deluxe можна зупинитись у будь-який час і забрати виграні кредити («Collect»).

Бонусні варіанти гри

На ігровому автоматі Бітл Манія існує ще два спеціальні символи, про які раніше не згадувалось. Один із них – скаттер. Він виглядає як музична нота. Крім звичайних комбінацій, такий символ допомагає відкрити бонусні обертання (фріспіни). Для отримання 10 бонусних обертань потрібно зібрати від 3 до 5 таких нотних символів. Але на відміну від інших схожих слотів, під час бонусної гри додаткові фріспіни неможливо отримати.

Другим приємним бонусом може стати символ жучка-сонечка. При випаданні цього символу на середньому барабані у бонусній грі гравцю буде виплачена сума, яка раніше вже була отримана при вільних обертаннях. Це означає, що сонечко зможе подвоїти виграш від безплатних обертань.

Ігровий автомат Beetle Mania Deluxe – чудовий варіант як для новачків, так і для справжніх знавців гри. У нього є все для того, щоб провести час із задоволенням та отримати при цьому дійсно великі призи!