меню

Гральні автомати Greentube Сізллінг Хот (Sizzling Hot) грати безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Sizzling Hot від Novomatic є класичним апаратом, який наділений простим інтерфейсом та правилами гри. Слот містить лише 5 ліній виплат та 5 барабанів. Грати на ньому онлайн безкоштовно та без реєстрації досить легко. Для цього на баланс нараховується тисяча безкоштовних демо-кредитів, які можна використати в грі.

Комбінації та ставки

Для регулювання ставки можуть використовуватись кнопки bet one та bet max, за допомогою яких можна встановити певну кількість монет на лінію, або ж грати безкоштовно без реєстрації онлайн на максимальній ставці. Обертання котушок здійснюється при натисканні кнопки Start. Варто відзначити, що всі п’ять ліній активні під час ігрового процесу завжди.

Кнопка Info активує таблицю виплат ігрового автомату Sizzling Hot. Виплати даються лише у випадку коли на ігровому полі зліва направо склалися послідовні комбінації з трьох-п’яти однакових символів. Символи з зображенням сливи, кавуна, винограду, лимону та інші фруктів можуть приносити від 5 до 500 кредитів. Найвдаліший символ – це сімка, яка дає 5000 кредитів.

Ігровий автомат Компот дарує подвоєння виграшу

Кожен виграш, отриманий після вдалого спіну, можна збільшити у грі на подвоєння. Варто вгадати колір гральної карти (червоний або чорний), щоб отримати подвоєння виграшу. Неправильний вибір понесе за собою втрату всієї виплати.

Розробник Novomatic
Призові лінії 5
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

 

Гральний автомат Sizzling Hot

Sizzling Hot – ігровий автомат від розробника Novomatic, що добре знайомий всім бувалим шанувальникам азартних ігор. Відрізняється своєю простотою та яскравим фруктовим оформленням. Іноді цей автомат називається також «Компот».

У апараті Сіззлінг Хот не має багато додаткових можливостей, тут тільки п’ять призових ліній та вже звична для Новоматік ризик-гра. У розпорядженні гравця із самого початку буде 1000 умовних фішок. Ставки будуть розподілені між п’ятьма призовими лініями та можуть регулюватись кнопкою Coin, кредит установляться в розмірі від 0,5 до 2 одиниць.

Для виставлення ставок потрібно скористатись двома кнопками – bet one і bet max. Перша допомагає збільшити поточну ставку гравця на 5 одиниць (за спін), а друга – виставляє одразу максимально можливу кількість фішок на одне обертання.

Для початку обертання п’ятьох барабанів Sizzling Hot треба тиснути на кнопку Start, яка відіграє ще й інші функції skip/take win. Для всі тих, кому лінь весь час використовувати цю кнопку є можливість включити автоматичні спіни – використавши Automatic Start.

Хоча на ігровому автоматі є кнопки Lines у кількості 5 штук, вони просто залишились від класичної слот-машини і не грають ніякої ролі.

Складання комбінацій

Для отримання даних про комбінації на ігровому апараті Sizzling Hot потрібно використати таблицю виплат, клікнувши по кнопку Info. Система складання виграшних послідовностей тут класична: комбінації зараховуються тільки після випадіння однакових символів зліва направо, у кількості від трьох до п’яти картинок.

На автоматі можна найти вісім різних символів:

Символи фруктів – гарбуз, слива, виноград, лимон, вишні, апельсин – не особливо прибуткові. З їх допомогою можна збирати комбінації, які принесуть від п’яти до 500 кредитів. Найбільш прибутковим може стати випадіння п’яти сімок. При такому варіанті гравець збагатиться на 5000 кредитів.

Зірка – скаттер у грі. При появі від трьох таких символів у будь-якій комірці ігрового поля автомату можна буде скласти виграшну комбінацію.

Ризик-гра

Свій виграш після спіну можна декілька разів подвоїти, якщо запустити гру на ризик. Для її початку необхідно натиснути кнопку gamble/bet one. Помножити призові кредити можна декілька разів, якщо правильно вгадати колір карти (червоний та чорний). Забрати виграш від ризик гри або вийти із неї можна після натискання кнопки start/take win. Гравець повинен розуміти, що у випадку невезіння на будь-якому кроці ризик-гри призові можуть бути втрачені.

Sizzling Hot завоював популярність серед гравців навіть незважаючи на невеликий набір функцій та бонусів.