Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Greentube Ultra Hot грати безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ultra Hot – ігровий автомат від Novomatic, присвячений популярній тематиці фруктів. Ті, хто вирішили шпіляти апарат в онлайн режимі, побачать серед основних символів сімки, BAR, зірочки, ікси. Мета гри – грати безкоштовно так, щоб скласти вдалі комбінації.

Як прокручувати барабани та рахувати комбінації

Наявність демо-кредитів гарантує, що грати на ігровому автоматі можна буде безкоштовно. Але перед цим слід вивчити призначення клавіш. START – найголовніша клавіша, оскільки крутить барабани. Кнопка  AUTO START відповідає за автоматичні оберти котушок. INFO підкаже правила гри, якщо виникне потреба.

Ultra Hot від Novomatic складається всього з восьми символів. Якщо на лінії випало три аналогічних картинки, то нараховується виграш. Картинка з сімкою дає 750 призових, а зірки – 200. BET ONE та BET MAX відповідають за розмір ставки. Кількість ліній є фіксованою. Гра на подвоєння та інші бонуси на автоматі відсутні

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 5
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Немає

Ігровий автомат Ultra Hot

Ultra Hot – ігровий автомат від Novomatic з трьома барабанами в стилі «old-school». Тут присутні п’ять ліній виплат, на яких можна збирати комбінації із восьми символів.

Як грати на Ultra Hot

Деякі із кнопок слоту можуть виконувати декілька функцій.

Запустити гру на автоматі можна з допомогою кнопки «START / SKIP / TAKE WIN». Для кожного нового обертання потрібно повторно тиснути на цю клавішу. Якщо гравцю необхідна автоматична гра, то можна використати кнопку «AUTO START», яка здійснює запуск автоспінів. Для зупинки цього режиму слід повторно активувати цю кнопку.

Вивести таблицю символів та дізнатись про виграшні комбінації можна з допомогою кнопки «INFO», яка є аналогом PAYTABLE.

На апараті є блок кнопок «LINES 1 – 9», але вони не виконують ніяких функцій.

У гравця є 10 000 кредитів, які він може розподіляти різними способами. Є дві кнопки, що дають можливість урізноманітнити свою гру в аспекті ставок:

Сам ігровий процес на автоматі Ultra Hot не повинен викликати жодних труднощів.

Символи і комбінації

На Ultra Hot може випадати вісім символів. Для отримання виграшних кредитів слід послідовно зібрати три однакові картинки на одній із ліній.

Тут гравець не знайде спеціальних символів: ні дикого символу, ні скаттера тут немає, що безперечно стає мінусом цієї моделі автомату.

Слід розуміти, що у таблиці виплат показники завжди відносні та залежать безпосередньо від поточних ставок гравця на ігровому автоматі Ultra Hot.

У випадку мінімальних ставок призові виплати будуть наступними:

Ігровий автомат Ultra Hot може викликати відчуття ностальгії у багатьох шанувальників ігрових автоматів. Разом з тим, він не пропонує гравцям якихось особливих  можливостей. Тут невелика кількість і практично відсутні бонусні ігри та можливості.