меню

Ігровий автомат Greentube Always Hot deluxe грати безкоштовно без реєстрації

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Always Hot Deluxe від Novomatic має класичний для наземних апаратів набір барабанів, а саме три. Грати безкоштовно без реєстрації можна на п’яти лініях виплат, на яких обертаються символи фруктів, дзвонів та сімок.

Виставляємо розмір ставки для гри

В гральному автоматі Always Hot Deluxe, в який можна грати онлайн безкоштовно, є стандартний набір кнопок для управління грою. За допомогою кнопок «+/-» під написом Bet/Line активується розмір необхідної ставки на кожну з ліній в грі. Остаточна ставка (ставка на спін) буде вказана в віконці Bet. На кожен спін можна поставити від 40 до 1000 кредитів. Кнопкою Start запускаються барабани.

Максимальний виграш приносить символ Сімки, яка при дії найвищої ставки приносить 30 000 віртуальних кредитів. Символи фруктів дають також вагомі виграші. Варто відзначити, що в таблиці виплат вказані остаточні суми виграшів при ставці, що виставлена на даний момент.

Бонуси відсутні

Гральний автомат Always Hot Deluxe  можна грати без реєстрації, але в ньому не варто шукати спеціальних бонусів та інших додаткових можливостей, окрім гри на шансі. У ризик-грі необхідно вибрати колір закритої карти, тоді вийде виграти подвоєну суму отриманих кредитів за останній спін. Але помилка приведе до анулювання останнього виграшу.

Основні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 5
Кількість барабанів 3
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Always Hot deluxe

Always Hot deluxe є представником класичних ігрових апаратів, які наділені простими характеристиками, типовими для оффлайн-автоматів. Даний слот від Novomatic оснащений трьома баранами і п’ятьма лініями виплат. У грі немає спеціальних символів, бонусів і бонусних ігор, доступна лише ризикова гра.

В ігровому апараті завжди активні всі п’ять можливих ліній виплат. Так при виборі розміру ставки слід пам’ятати, що можна змінити тільки кількість віртуальних кредитів, які будуть поставлені на спин. Для управління ігровим процесом в Always Hot deluxe необхідно використовувати такі кнопки:

Символіка ігрового автомата максимально наближена до класики. Дев’ять фруктових символів створюють переможні комбінації при об’єднанні трьох однакових фруктів або інших картинок на будь-який з активних ліній в грі. До речі, всі символи мають різні множники, але найбільш високооплачуваним є символ Червоної сімки.

Спеціальних символів, бонусів і бонусних ігор в ігровому автоматі немає.

Ризик-гра має стандартні правила подвоєння виграшу. При натисканні на кнопку Gamble після виграшного спина, відкривається ігровий екран ризик-гри. У ній слід натиснути на червону або чорну кнопку для вибору відповідного кольору карти, яка відкриється на екрані. Якщо пощастить вгадати, то виграш подвоїтися, у іншому випадку – згорить. Забрати виграш можна за допомогою кнопки Collect.