Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Novomatic Sizzling Hot Deluxe ігри онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe від Novomatic є класичним апаратом, який є оновленою версією. Автомат має п’ять ліній виплат та п’ять барабанів, кожен може грати онлайн безкоштовно та без реєстрації. Варто відзначити, що слот присвячений фруктовій тематиці, тому символи в грі представлені різноманітними фруктами, сімкою та зіркою.

Як визначити розмір ставки

Перед початком запуску ігрового автомата в дію, варто визначитися з розміром ставки за допомогою кнопки bet one. Вона призначена для вибору кількості монет, які будуть поставлені на одну лінію. Кнопка bet max одразу активує максимальну ставку. Натиснувши кнопку Start, запускаються оберти барабанів. Варто відзначити, що активність ліній змінити не можливо.

Кнопка Info активує таблицю виплат ігрового автомату Sizzling Hot Deluxe, в ній вказані коефіцієнти до ставки на призовій лінії. Так символ сімки дає виплату у розмірі 5000 ставок, виноград та кавун по 500 ставок, інші символи приносять значно менші винагороди.

Ризик-гра від Sizzling Hot Deluxe

Можливість подвоїти кожен виграш доступна завдяки наявності ризик-гри в ігровому автоматі Sizzling Hot Deluxe. Такі ігри онлайн безкоштовно засновані на принципі вибору кольору карти. Якщо випаде карта того кольору, який був вибраний, гравець отримує винагороду у вигляді подвійної виплати, в іншому випадку – втрачає все.

Розробник Novomatic
Призові лінії 5
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe – гральний автомат від Novomatic на класичну фруктову тематику. Гра на апараті Sizzling Hot Deluxe проводиться на п’яти призових лініях, які показані у блоці Lines. Також тут п’ять барабанів та 15 комірок. В автоматі немає особливих бонусів та дикого символу, але є скаттер.

Максимальна кількість кредитів для гри може бути 500, але їх розподіляють з допомогою вибору параметру Bet/Line (ставка на одну із ліній). Цей параметр може регулюватися у діапазоні від 0,08 до 20. Найбільше число кредитів, виставлених на обертання складатиме 100.

Запустити спіни потрібно кнопкою Start, а якщо є необхідність – то автоматична гра запускається через Autoplay, але тоді кількість призових кредитів не можна буде збільшити у ризик-грі.

Символи та призові комбінації у грі Sizzling Hot Deluxe

Для перегляду комбінацій та правил гри слід користуватись блоком Paytable. Самі правила відкриваються після натискання More Info. Варто розуміти, що суми бонусних кредитів вказуються у залежності від діючих ставок користувача.

На ігровому автоматі Sizzling Hot Deluxe є вісім символів. Комбінації будуть складатись зліва направо. Для того, щоб отримати призові треба зібрати від трьох до п’яти однотипних картинок.

Ризик-гра

Цей варіант гри може вмикатись тільки після того, як був спійманий виграшний спін в основному режимі гри. Автомат запропонує гравцю дві можливості:

У процесі гри на ризик треба буде відгадувати колір карти, якщо натискати на Gamble. Шанси гравця на перемогу рівні 50/50. Буде доступно декілька кроків подвоєння. Максимальна кількість кредитів, які можна отримувати у такій грі складає 50 000.

Важливо розуміти, що на будь-якому етапі можна забрати виграні фішки, оскільки при невезінні вони можуть пропасти.

Ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe не має додаткових особливих бонусів, але якихось труднощів із правилами гри на ньому теж не виникне.