Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go
меню

Ігровий автомат Greentube Dolphin’s Pearl deluxe грати безплатно

Грай зараз в казино Hotslots.io

Ігровий апарат Dolphin’s Pearl deluxe від Novomatic пропонує грати онлайн безкоштовно та без реєстрації в підводному світі. Гра присвячена пошуку перлин, які загублені дельфіном. Символами грального автомату представлена дельфіном, скатом, омаром, морський коником, рибками та картковими символами.

Правила ігрового процесу

Натиснувши кнопку Start, запускаються оберти барабанів. Але спочатку слід зробити ставку за допомогою кнопок «+» або «-» в розділі Lines, які оберуть активні лінії, та кнопок «+» або «-» в розділі Bet. У грі можна поставити від одного до 200 кредитів на лінію, тому максимальна ставка дорівнює 2000 кредитам.

У таблиці виплат, яку запускає кнопка Paytable, показані всі можливі виплати за переможні поєднання символів з урахуванням поточної ставки. При найвищій ставці можна виграти 1 800 000 віртуальних кредитів, якщо грати безплатно. Ризик-гра в ігровому автоматі Dolphin’s Pearl deluxe дозволяє виграти подвоєний приз за останній спін. У грі на шанси необхідно просто вгадати колір карти, в разі успіху сума останнього виграшу подвоїтися, але неправильний вибір обнулить виплату.

Перлинні безкоштовні спіни

Скаттер-символ грального автомату Dolphin’s Pearl deluxe представлений перлиною, яка активна в будь-якому місці екрану та запускає низку з 15 фрі-спінів, якщо випаде три-п’ять символів. Особливістю призових обертань є трикратне збільшення кожного виграшу. А повторна поява трьох і більше символів розкиду приносить додаткові прокрутки.

Варто відзначити, що символ Дельфіна виконує не тільки роль дикого символу, а й подвоює кожну призову комбінацію, яку він доповнив.

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Dolphins Pearl Deluxe

Ігровий автомат Dolphins Pearl Deluxe розроблений компанією Novomatic. Онлайн-слот представлений п’ятьма барабанами в три ряди і 10 лініями виплат. Також в грі є дикий символ, символ розкиду, бонусна і ризикова ігри.

Особливі символи слоту

У гральному автоматі гравців чекає 12 символів, які дають виплати при з’єднанні на активній лінії трьох і більше однакових картинок, розташованих послідовно зліва направо. Символи представлені зображеннями різних підводних мешканців і гральними картами. Серед цих символів є кілька особливих:

В Dolphin’s Pearl Deluxe гравців чекають приємні сюрпризи у вигляді додаткових пропозицій. Бонуси грального автомату представлені:

Управління слотом

Для того, щоб почати грати на слоті Dolphin’s Pearl Deluxe, слід познайомитися з основним блоком управління, які має такі кнопки:

В ігровому автоматі Dolphin’s Pearl Deluxe гравці можуть насолодитися гарним дизайном і якісною графікою. Основною тематикою ігрового автомату є підводний світ, а головним героєм виступає дельфін.