меню

Ігровий автомат Novomatic Lucky Lady’s Charm deluxe грати безкоштовно без реєстрації онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий апарат Lucky Lady’s Charm deluxe від Novomatic давно став популярним і відомим, оскільки його основною темою є удача. Символіка грального автомату представлена підковами, чотирьохлистником, сонечками, золотими монетка і іншими картинками, які мають відношення до вдачі та дозволяють грати онлайн безкоштовно.

Правила гри Lucky Lady’s Charm deluxe

Грати безкоштовно без реєстрації онлайн в Lucky Lady’s Charm deluxe слід тільки після вибору ставки. Для цього необхідно обрати кількість активних ліній за допомогою кнопок +/- у віконці Lines, а також кількістю кредитів для ставки на кожну з ліній в грі кнопками +/- у віконці Bet / Line. Поставити можна від 1 до 1000 кредитів на кожний спін. Кнопка Start активує котушки барабанів.

Максимальний виграш в ігровому автоматі приносить Леді Удача, вона дає множення ставки до 9000 разів, а також виконує роль дикого символу. Символи Амулета і Сонечка дають множення ставки до 1500 разів. Інші символи приносять від 4 до 800 ставок. У ризик-грі є можливість подвоїти виграш за останній спін до п’яти разів поспіль. Потрібно вгадати якого кольору закрита карта, але при неправильному виборі втрачається все вигране за останній оберт барабанів.

Ігровий автомат та бонусні спіни на вдачу

В гральному автоматі Lucky Lady’s Charm deluxe є безкоштовні запуски барабанів з особливими можливостями, які активуються при випаданні трьох-п’яти символів Кришталевої кулі в будь-якому з осередків ігрового екрану. Подарункові фрі-спіни нараховуються в кількості 15 обертів, під час яких кожен виграш буде множитися на три, причому доступний повторний запуск безкоштовних обертань барабанів.

Інших бонусів в ігровому автоматі Lucky Lady’s Charm deluxe немає.

Розробник Novomatic
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Фріспіни
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe

Величезну популярність серед азартних гравців знайшов ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe, який присвячений темі удачі. Даний слот є оновленою версією відомого автомата Lucky Lady’s Charm.

Символи автомату

У грі є п’ять ігрових барабанів і 10 ліній виплат, на яких виграшні комбінації складаються зліва направо, при наявності двох і більше однакових картинок, які йдуть один за одним. Зображення в грі представлені чотирилистником, золотою монетою, сонечком, підковою і символами гральних карт. Також в слоті Lucky Lady’s Charm Deluxe є кілька спеціальних символів:

В ігровому автоматі Lucky Lady’s Charm Deluxe є і деякі бонусні можливості, які приносять додаткові виграші і дозволяють збільшити розмір виплат.

Кнопки управління

Керувати ігровим слотом Lucky Lady’s Charm Deluxe дуже просто. Стандартний набір кнопок для гри дозволить швидко почати гру і отримати бажаний виграш. Нижче представлені основні кнопки блоку управління слотом.

Lucky Lady’s Charm Deluxe має високу якість графіки та анімації, що дозволяє зануритися в захоплюючу гру. Слот-машина також має досить високий відсоток виплат, тому варто спробувати випробувати свою удачу.