Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Novomatic Lucky Rose грати безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Lucky Rose – ігровий автомат, який можна шпіляти онлайн та заробляти на демо-рахунок призові.  Всі можливості апарату від Novomatic –  вільні оберти, звичайний режим, гра на ризик, доступні навіть, якщо грати безкоштовно.

Особливості гри та виграші

Перед тим як обертати котушки ігрового апарату потрібно зробити деякі налаштування. «Lines» виставить потрібну кількість ліній, від 1 до 10. Клавіші «Bet/Line» виставляють потрібну ставку, від 1 до 200 фішок. Після цього можна ознайомитись з можливими комбінаціями та виплатами – кнопка «Paytable». Або ж натиснути на «Start», щоб барабан обернувся один раз. «Autoplay» прокрутить котушки багаторазово.  Призові після обертів напахуються, якщо на одній ліній з ліва на право склались однакові картинки.  Novomatic включив в ігровий автомат не лише звичайні символи, які дають призові, але й особливий малюнок у вигляді магічної кулі, яка одночасно виконує функції дикого символу та розкиду, тобто відповідає за запуск безкоштовних обертів. Кожний успішний оберт котушок – це шанс збільшити призові в декілька раз у грі на ризик. Під час даного режиму необхідно обрати одну з різнокольорових карт.

Безкоштовні спіни після випадіння кулі

Якщо на апараті  Lucky Rose шпиляти онлайн, то можна отримати 12 вільних прокруток. Такий режим запускається після випадіння на полі 3 та більше кришталевих куль. Крім того, перед спіном чарівна циганка безкоштовно подарує три картинки, які збільшать шанси отримати призові.

 Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic, Новоматік
Призові лінії 10
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри спіни від циганки
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Lucky Rose

Lucky Rose – ігровий автомат на тематику циганських танців від виробника Novomatic, який має 5 барабанів, 10 призових ліній, «дикий» символ, що викликає призові оберти та збагачує комбінації. На рахунок гравця, для того, щоб він мав змогу грати безкоштовно та без реєстрації, нараховуються 1000 демо-кредитів.

Як грати та отримувати виграш

Для того, щоб увімкнути безкоштовний ігровий апарат, потрібно виставити необхідну кількість ліній, від 1 до 10. Для цього призначена клавіша «Lines». Кнопка «Bet/Line» відповідає за ставку, від от 1 до 200 кредів. Оберти барабанів запускає клавіша «Start». При цьому котушки прокручуються тільки один раз. Якщо ж є бажання, щоб барабани оберталися в автоматичному режимі, потрібно натиснути на «Autoplay». Кнопка «Paytable» викликає на екран таблицю з потенційними виплатами. Якщо після цього натиснути на клавішу «More info», то можна ознайомитися з детальними правилами гри.

Виграш за оберти нараховується в тому випадку, якщо комбінації від 3 однакових символів випали на одній лінії з ліва на право.

Основні символи і виграші автомату

Виробник подбав про те, щоб на ігровому автоматі були як звичайні, так і один особливий символ. За перші дається відповідна кількість виграшних фішок.

Найважливіший символ ігрового автомату – це картинка з таємничою кришталевою кулькою. Даний символ не тільки виконує функцію «дикого», який доповнює призову комбінацію але й включає бонусні оберти котушок, під час яких фішки з рахунку не знімаються.

Особливості шанс-гри

На ігровому апараті Lucky Rose будь-який виграш після успішного спіну можна збільшити. Цю можливість надає гра на ризик. В даному режимі потрібно вгадати одну з двох карт.

Якщо відповідь буде вірною, то призові збільшуються, однак якщо помилитися, то виграш за оберт анулюється. Тому від гри на подвоєння можна відмовитися та продовжити звичайний режим.

Безкоштовні оберти ігрового автомату

Онлайн апарат надає можливість заробити 12 безкоштовних обертів. Для запуску таких спінів, потрібно, щоб на котушках випало мінімум 3 картинки з кришталевою кулею. За зібрані комбінації під час призових обертів будуть нараховуватися призові за ставками, які були активні на момент випадіння на онлайн автоматі куль. Перед обертом загадкова циганка подарує три таємничі картинки. Кожне з зображень буде заповнювати всю котушку, збільшуючи ймовірність отримання виграшу.