меню

Ігровий автомат Igrosoft Lucky Haunter грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Lucky Haunter (Пробки) від Igrosoft присвячений тематиці пивного пабу, тому  символи гри представлені такими зображеннями: пиво, вино, пробки, підкови, раки, креветки. Всі символи обертаються в режимі грати онлайн і без реєстрації, дозволяючи взяти участь в двох бонусних іграх або грі на ризик.

Призові множення ставки

В ігровому автоматі Lucky Haunter є можливість вибрати кількість активних ліній. Активувати можна від 1 до 9 ліній за допомогою таких кнопок, як 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Кнопка Bet допоможе обрати монети, які варто поставити на кожну з ліній в грі. Якщо грати онлайн, то можна поставити від 1 до 25 монет, тобто максимальна ставка досягає 225 кредитів. Запуск обертів активується кнопкою Start.

Максимальний виграш видає символ Пробки, при випадінні п’яти символів на активній ліній, ставка помножиться на 5000. Ось символ Підкови дає не більше 2000 ставок, що ж стосується інших символів, то вони видають значно менші множники. Принцип гри на ризик досить простий – потрібно обрати банку пива з більшим числом ніж у дилера.

Гра в пробки дає вагомі призи

При випадінні трьох-п’яти символів Синіх пробок активується бонусна гра, в якій перевертаючи пробки, можна отримати різне множення загальної ставки на спін. Варто відзначити, що при випадінні пробки з написом Exit – гра закінчиться.

Гравець потрапляє в супер-бонусну гру, відкривши всі п’ять пробок вдало. В цій грі варто обрати смачну та їстівну страва, відкривши одну з двох кришок, якщо під кришкою виявиться курка, то в якості подарунка гравець отримає додатковий множник. В іншому випадку забере те, що виграв до супер-раунду.

 

Головні характеристики автомату

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Дві бонусні гри
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Lucky Haunter

Ігровий автомат Lucky Haunter (Пробки) від Igrosoft представлений п’ятьма барабанами і дев’ятьма лініями виплат. У слоті є дві бонусних гри, ризик-гра і кілька спецсимволів. Виграшні комбінації складаються з символів, які з’єдналися послідовно в кількості трьох-п’яти картинок зліва направо і справа наліво.

Призові виплати

Кожна комбінація символів має свої призові множники. Наприклад, символ Пробки Lucky Haunter приносить максимальні виплати від 200 до 5000 ставок, символ Підкови дає від 100 до 2000 кредитів, омар подарує 30-500 кредитів. Такі символи як вино, креветки, пиво, банки пива і лікер дають найменші виплати. Вони дають від двох до 200 ставок при випаданні трьох-п’яти символів. Більш детальна інформація про призи вказана в таблиці виплат, яку активує кнопка Help.

Особливі символи

В ігровому автоматі Lucky Haunter є дев’ять символів гри, серед яких є кілька особливих. Це:

Бонусна гра «Кришки»

При випаданні трьох-п’яти кришок синього кольору на будь-якій позиції екрану слота, запускається бонусна гра. У цій грі необхідно відкривати кришки, за якими заховані множники підсумкової ставки. Якщо пощастить відкрити всі п’ять кришок і не потрапити на напис «Exit», гравець переходить до другого раунду гри, який полягає у виборі однієї з двох запропонованих страв. Якщо під кришкою виявиться курка, то виграш буде помножений на додатковий, і вельми вигідний, мультиплікатор. Якщо ж під кришкою виявляться недоїдки, то гравець отримає тільки виграш з першого раунду бонусної гри.

Оригінальна ризик-гра

В ризиковій грі від слоту Lucky Haunter необхідно вибрати (за допомогою кнопок вибору активності ліній) одну банку пива, число на ній повинно бути більшого значення, ніж число на банці бармена. Подвоювати виграш за останній спін можна до п’яти разів поспіль. У разі неправильного вибору весь виграш буде анульований.

Управління Lucky Haunter

Для управління ігровим процесом необхідно активувати від 1 до 9 ліній, за допомогою таких кнопок: 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Після вибору кількості активних ліній, необхідно зробити ставку, а саме визначитися з кількістю монет, які будуть поставлені на кожну з ліній. Кнопкою Bet можна вибрати від 1 до 25 монет для ставки на лінію. Кнопкою Start запускаються обертання котушок.