меню

Ігровий автомат Igrosoft Rock Climber грати безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Rock Climber – ігровий автомат на тематику альпінізму. Саме тому виробник Igrosoft передбачив крім звичайної гри особливий бонус з підніманням на першину. Крім того є можливість грати безкоштовно в режимі онлайн.

Як грати

Класичне управління ігровим автоматом від Igrosoft має всього декілька клавіш, використання яких можливе без реєстрації. Ставки встановлюються  клавішами «bet one»,«bet max», лінії однією з клавіш з «line»  – 1, 3, 5, 7, 9. Кнопка «help» ознайомить з детальними правилами гри. Клавіші «start» та «automatic start» здійснюють прокрутки. Перша кнопка запускає барабани один раз, а друга робить це автоматично. Найбільші призові даються за картинку зі сніжинкою. Навіть якщо будуть виставлені мінімальні ставки, при випадінні 5 сніжинок гравець зможе заробити 50000 призових. Якщо ж випаде 4 чи 3 сніжинки, то гравець отримує 200, 1000 кредитів.  Вдале обертання приносить шанс подвоїти призові в режимі гри на ризик.

Ігрові автомати бонусна гра по скелях до перемоги

Апарат Rock Climber не передбачає можливості заробити безкоштовні оберти, проте тут є інші цікаві пропозиції. Якщо грати онлайн безкоштовно, є шанс здобути бонусний режим в якому герой буде підніматися догори. Даний бонус відкривається при випадінні трьох розкидів або скаттерів.

 

Загальні характеристики автомату

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри бонус піднімання по скелі
Ризик-гра Є

Гральний автомат Rock Climber

Rock Climber, представлений Ігрософт – цікавий ігровий автомат, який розкриває тему альпінізму та екстримального розвитку. Розробник передбачив у слоті дві бонусні гри, включив у нього 5 барабанів та дев’ять призових ліній.

Для того, щоб гра була успішною альпіністу треба буде збирати однотипні символи в комбінації. Спочатку варто перейти в меню info, яке покаже правила гри та підказки на автоматі.

Інформаційні сторінки переключаються з допомогою клавіш Line 1 – Line 9. Всі призові у безкоштовній грі на автоматі Rock Climber виплачуються у демонстраційних кредитах.

Можна розподілити кредити на ставки, адже важливо пограти якнайбільше та отримати більше задоволення. Кількість ігрових ліній можна виставляти кнопками Line 1 – 9, де цифра кнопки вказує їх число. Ставка на обертання барабанів – Bet, виставляється в діапазоні від 1 до 225 кредитів. Максимально на одну лінію дозволено виставити 25 кредитів. Загальна ставка завжди розподіляється рівномірно між усіма призовими лініями.

Гру можна запустити кнопкою Start.

Альпініст буде вибирати різноманітні символи, серед яких трапляються: намети, прапори, сніжинки, куртки, шапки, взуття та льодоруби.

Найприбутковішими серед картинок можуть стати Сніжинки та Прапори, які дадуть гравцю 5000 та 2000 кредитів, відповідно.  У якості дикого символу на слоті Rock Climber виступає оранжевий прапор, що може заміняти собою картинки, яких не вистачає для складання комбінації.

Гра на ризик

Ризик-гру можна запустити після будь-якого прибуткового спіну і отримати можливість подвоїти свої призові кредити. Для цього слід відгадати розташування однієї із п’яти карт. Вона повинна бути старшою або рівною тій, що відкрита у режимі ризику. Якщо пощастило – виграш буде подвоєно, а якщо ні – призові кредити за обертання пропадуть.

Запустити гру шансів можна через Double, а зупиняється вона через натискання кнопки Start. Цю клавішу варто також використати, якщо гравець отримав велику суму призових і далі не хоче продовжувати ризик-гру.

Бонусні ігри Альпініста

Якщо на ігровому полі апарата випадуть три або більше значки з жовтою мотузкою, то гравець відкриє бонусні тури. В бонусі на екрані будуть висіти 5 мотузок, по яких послідовно доведеться підніматись вгору. Якщо попасти до печери монстра, то бонус пропаде і продовжиться звичайна гра. Але якщо черговість мотузок буде правильною, то стане доступним супер-бонусна гра.

Супер-бонус Rock Climber атомат виплатить, якщо гравець підніметься на бажану вершину. Своїм простим керуванням та чудовим оформленням автомат прикував увагу багатьох гравців.