меню

Ігровий автомат Igrosoft Sweet Life іграть безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Sweet Life від Igrosoft має оригінальний дизайн та тематику, яка присвячена ведмедю та пошуку меду. Слід грати онлайн безкоштовно і без реєстрації і тоді можна побачити такі символи як ведмідь, бочка з медом, бджоли та інші цікаві картинки.

Солодкі ставки

Перед початком ігрового процесу варто обрати лінії, які будуть активними під час гри за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Далі використовують кнопку Bet One, яка дає можливість поставити від 1 кредиту до 25 кредитів на кожну з активних ліній. Можна поставити до 225 віртуальних кредитів на спін. Цю ставку можна виставити одним рухом, натиснувши кнопку Bet Max. Кнопка Start активує оберти барабани.

Максимальний виграш приносить символ Sweet Life, якщо іграть безплатно, він помножить ставку в 5000 разів. Символ розкиду, що зображений у вигляді піддувала, повертає 2000 ставок. Такі символи як бочка з медом і ведмідь повернуть 500 або 200 ставок на лінії. Ризик-гра особлива, оскільки в ній необхідно вибрати один з двох вуликів, якщо в ньому виявиться мед, то виграш подвоїтися, а якщо вилетять бджоли, гравець втратить все, що заробив.

Ігровий автомат дарує солодкий приз

При випаданні трьох і більше скаттер-символів, зображених у вигляді піддувала, активується бонусна гра. В даній грі потрібно в довільному порядку обирати бджолині вулики, а за ними заховані множники для підсумкової ставки. Якщо ж у вулику будуть бджоли, гра зупиняється.

Відкривши всі п’ять вуликів вдало, активується супер-бонусна гра. В ній слід вибрати одну з двох діжок. Якщо в діжці виявиться мед, гравець отримує додатковий виграш.

Основні характеристики слоту

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Sweet Life

Ігровий автомат Sweet Life (Солодке життя, або Ведмідь) від Igrosoft представлений п’ятьма барабанами і дев’ятьма лініями виплат. Серед спеціальних символів є дикий і скаттер символи, а також доступна бонусна і ризикова ігри.

Призові комбінації символів в ігровому автоматі Sweet Life складаються при з’єднанні трьох і більше символів на активній лінії. Але при цьому ланцюжок з однакових символів може починатися зліва направо або справа наліво. Максимальний виграш приносить символ Sweet Life, який примножує ставку в 5000 разів, символ піддувала повертає 2000 ставок, а ось Бочка з медом і Ведмідь повернуть 500 або 200 ставок при з’єднанні п’яти символів. Що ж стосується інших символів, то вони дають незначні виплати в порівнянні з іншими символами.

Керування ставками та ігровим процесом

Кнопки 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line призначені для вибору активних ліній, кнопкою Bet One призначена для вибору числа монет, які будуть поставлені на кожну з активних ліній. Натиснувши кнопку Bet Max, активується гра при максимальній ставці. Кнопка Start запустить ігровий процес.

Таблиця виплат активується кнопкою Paytable, в ній показані не тільки доступні множники для виграшних комбінацій. Кнопка Automatic start активує низку автоматичних обертань барабанів.

Спеціальні символи від Sweet Life

На ігровому екрані обертаються різні символи, серед яких є кілька картинок, що виконують особливі опції:

Бонусна гра «Bee Hive»

У бонусній грі необхідно відкривати п’ять бджолиних вуликів, які з’являться на екрані, по черзі. За кожним вуликом заховані додаткові множники або ж рій бджіл. Якщо пощастить і у всіх п’яти вуликах виявляться коефіцієнти, запуститися супер-бонус. На екрані з’явитися ведмідь з двома діжками, слід вибрати тільки одну. У ній може виявитися додаткове множення для отриманого раніше виграшу.

Ризик-гра відрізняється від класичних варіантів ігор на шанси. У ній необхідно вибрати один з вуликів, якщо в ньому виявиться мед, то сума виплати за останній спін подвоюється. Якщо ж вилетить рій бджіл, весь виграш пропаде. Ризик-гра активується тільки після вдалого спіна.