меню

Гральний автомат Igrosoft Pirate грати онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Компанія Igrosoft дозволяє погратися в піратів на ігровому автоматі Pirate, який має доволі оригінальні характеристики, що стосуються бонусних можливостей. Можна грати безкоштовно онлайн та без реєстрації та спіймати різноманітні символи, які мають відношення до піратської тематики.

Як робити ставки?

За допомогою кнопки bet one варто обрати кількість монет для ставки на кожну з ліній в грі. Якщо є бажання грати при максимально можливій ставці, то потрібно натиснути на кнопку bet max. Кнопки lines активують ту кількість ігрових ліній, яка вказана на них. Кнопка start запускає оберти барабанів і можна грати онлайн.

Символ із зображенням пірата принесе від 100 до 1000 кредитів. Інші символи не такі доброзичливі, але все ж таки приносять не малі виграші. Якщо ж виплати будуть досить малими, то гравець має право подвоїти декілька разів поспіль свій виграш, зігравши у ризик-грі.

Два бонусні тури дає ігровий автомат

При випадінні трьох-п’яти символів скринь запускається перша бонусна гра. В ній доведеться відгадувати скрині, в яких заховані золоті запасами, що перетворюються на додаткові виграші. Якщо потрапити на череп та кості в скрині, гра закінчиться.

Поява трьох-п’яти символів бочок активує бонусну гру «Бочки». У цьому турі варто спочатку обрати один з кубиків, який покаже номер бочки. В бочці захований додатковий приз для гравця.

Основні характеристики слоту

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 5
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри дві бонусних гри
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Pirate

Pirate – слот розробника Igrosoft с п’ятьма барабанами. Як помітно із назви, цей ігровий автомат передбачає піратську тематику.

Серед режимів гри, можна виокремити основну гру, а також ризик-гру та бонусні рівні.

Гравець може отримати максимум 675 000 кредитів за гру. Гравець може вибирати на слоті Pirate від 1 до 9 ліній. Чим менше ліній, тим рідше трапляються виграшні комбінації, зате це компенсується більш високими виплатами. На кожну лінію можна поставити від 1 до 90 кредитів. Таким чином, максимальна ставка може становити 810 кредитів. Вона може бути виставлена відразу, якщо скористатись кнопкою Max Bet.

Ризик-гра

Найбільш вигідні комбінації можна скласти із символів карт, пірата, гармати та ядра. Після кожного виграшу, як малого, так і великого, слот запропонує ризикнути і подвоїти його. У так-званій грі на ризик необхідно вгадати колір, який випадає на кубіку (червоний чи чорний).

Якщо пощастить, то ставка гравця подвоїться, а гра на ризик буде продовжуватись. Якщо ви не вгадали, то виграш обнулиться, а режим подвоєння закінчиться. Слід зауважити, що цю гру можна зупинити в будь-який момент, без втрати поточної ставки.

Різноманіття у грі «Пірат» присутнє завдяки особливим бонусним раундам, які дозволяють вигравати більше ніж звичайні режими. В слоті Pirate є два види таких розваг.  Якщо у будь-якому місці ігрового поля автомату випало три чи більше скрині, то починається бонусна гра.

Після відкриття скринь можна знайти скарби, які значно збільшать виграш, або кості, які стають причиною завершення бонусного раунду. Гравець отримує стільки спроб, скільки скринь випало на екрані основної гри.

Бонусні ігри

Якщо у будь-якому місці екрану з’явилось три або більше бочок – може початись друга бонусна гра. Гравець побачить перед собою 10 бочок. Кидаючи гральні кості, учасник гри буде діставати з них цінності та спустошувати бочки. Як тільки йому трапиться порожня бочка – бонусна гра завершиться.

В розділі Help детально описано всі можливі виграшні комбінації і кількість кредитів, які за них видаються. Можна запустити автоматичну гру, яка може проходити без вашої участі. Але слід зважити, що в автоматичному режимі не буде доступу до ризик-гри.