меню

Ігровий автомат Igrosoft Garage грати онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Garage від компанії Igrosoft присвячений темі автомобілів. Гравець потрапляє в гараж, де може грати онлайн безкоштовно і без реєстрації. В ігровому автоматі Гараж є дві бонусних гри – «Ящики» та «Замки», доступна гра на шанси.

Ставки на слоті Гараж

Для управління гаражними ставками слід використовувати кілька кнопок. Активних ліній обирається за допомогою кнопок 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line, далі слід обрати кількості монет, які будуть поставлені на кожну з ліній. Для цього використовують кнопку Bet One, яка дає можливість поставити від 1 до 25 кредитів на кожну лінію. Найбільша ставка дорівнює 225 кредитам. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Start.

Максимальний приз дає символ логотипу гри, який вертає від 100 до 5000 ставок, а символ ключі від автомобіля дарує від 50 до 1000 ставок. Символ вогнегасника принесе від 20 до 200 множень поставленого кредиту на призову лінію. Інші символи дають значно менші призові. Всі виграші можна подвоїти кілька разів поспіль у ризик-грі проти дилера, обираючи одну з чотирьох карт. Якщо дана карта виявиться більшого номіналу, ніж карта дилера, виграш подвоїтися, в іншому випадку гравець втратить виграш.

Дві бонусних гри на автоматі Гараж

У бонусній грі «Замки», яку активують три або більше символів замка, якщо грати онлайн безкоштовно, необхідно відкривати гаражні замки, вибираючи один з двох запропонованих ящиків. Ящик з ключем відкриє замок, а ось порожній ящик припинить бонусний раунд.

У бонусній грі «Ящики» гравцеві потрібно відкривати коробки, в них знаходяться різні призові кредити, заховані за інструментами. Якщо ж з ящика вистрибне поліцейський, гра закінчиться.

Основні характеристики автомату

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри дві бонусних гри
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Garage

В ігровому автоматі Garage від Igrosoft є п’ять барабанів і дев’ять ліній, під час обертань барабанів може випасти призова комбінація, яка запускає бонусну гру. У слоті є дві бонусних гри та можливість подвоїти виграш у грі на шанси.

Символи слоту Гараж

Всі зображення в ігровому автоматі мають відношення до гаражної тематики, в виграшні комбінації вони складаються при з’єднанні трьох-п’яти символів зліва направо і справа наліво. Максимальний приз дає символ логотипу гри, він помножить ставку в 100-5000 разів, автомобільні ключі принесуть від 50 до 1000 ставок, символ вогнегасника дає виграш від 20 до 200 множень, поставленого кредиту на лінії. Решта символів принесуть дещо менші множення.

У грі є декілька спеціальних символів:

Бонусні ігри від Гаража

У бонусній грі «Замки» гравцеві необхідно відкривати гаражні замки, вибираючи один з двох запропонованих ящиків. Ящик з ключем відкриє замок, а ось порожній ящик припинить бонусну гру. Якщо пощастить відкрити всі п’ять замків, гравець отримує супер-приз. Сума виграшу залежить від автомобільного номера, який буде на машині в гаражі. Також під час гри один раз можна використовувати золотий ключ, який відкриє замок.

У бонусній грі «Ящики» необхідно відкривати коробки, в них знаходяться різні призові кредити, які залежать від інструменту, що знаходиться в ньому. Якщо ж з ящика вистрибне поліцейський, гра припиниться.

Гра на подвоєння

В ігровому автоматі Garage є гра на шанси, яка активується після кожного виграшного спіна. Гравець має право подвоїти виграш кілька разів поспіль, якщо в битві проти дилера відкриє карту старшого рангу. В іншому випадку ризик-гра припиниться, а виграш буде анульовано.

Управління грою

Для управління ставками слід використовувати кілька кнопок: