меню

Гральний автомат Igrosoft Keks грати безплатно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

В ігровому автоматі Keks від Igrosoft гравців чекає безкоштовна гра онлайн та без реєстрації, в якій головним персонажем є символ колобка. Також в гральному апараті присутні такі символи як вовк, чорний кіт, самовар та піч, кожен з них дає свої, особливі винагороди.

Як встановити розмір ставки?

Перед запуском ігрового процесу варто обрати розмір ставки. Для цього потрібно використати дві кнопки: спочатку натисніть кнопку bet one, яка призначена для вибору кількості монет для ставки на лінію (максимум можна поставити 25 монет на лінію), далі кнопками з написом line обирається кількість активних в грі ліній. Запуск обертів барабанів активується кнопкою start. Можна запустити автоматичні оберти барабанів, застосувавши кнопку automatic start.

Якщо грати безплатно в ігровий автомат Пічки, можна повернути до 5000 ставок при поєднанні п’яти символів чорного кота на одній лінії. Менша кількість символів дає 200 або 1000 ставок. Інші символи дають дещо менші виграші. Але їх завжди можна збільшити у грі на ризик, яка активується після кожного вдалого спіна.

Кекс дарує дві бонусних гри

При появі трьох чи більше символів з зображенням пічки, яка є скаттер-символом у грі, гравець безкоштовно потрапляє у бонусну гру. На екрані з’явиться п’ять духовок, у яких будуть готуватися страви. Потрібно послідовно відкривати пічки, якщо у всіх смачна страва, то нараховуються додаткові кредити. В іншому випадку гра припиняється.

Відкривши вдало всі п’ять пічок, гравець потрапляє у режим супер-бонусної гри. У цій грі потрібно обрати серед двох кущів той, за яким заховався Колобок.

 

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Дві бонусні гри
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Keks

Ігровий автомат Keks створений за мотивами російської народної казки «Колобок» і пропонує гравцям взяти участь у доволі цікавому ігровому процесі, оскільки він наділений прибутковими бонусними можливостями.

 

 

Ігровий апарат Keks має п’ять ігрових барабанів та дев’ять  ліній для виплат. Діапазон ставок у грі доволі великий – від 1 до 1800 кредитів на обертання барабанів. Для початку ігрового процесу на автоматі Кекс слід вибрати розмір ставок. Для цього слід скористатись такими кнопками:

Після вибору ставки слід активувати барабани кнопкою START. Але перед початком ігрового процесу рекомендовано ознайомитись із таблицею виплат, яка може бути активована з допомогою кнопки PAYTABLE. Після її відкриття одразу можна побачити розмір максимального виграшу, який складає 1 500 000 кредитів. Такий розмір призових можливий у випадку покриття всіх полів барабанів символом чорного кошеня.

Символи та комбінації

Інші символи апарату Keks принесуть різноманітні помноження ставок. При цьому виграшні комбінації можуть починатись зліва направо, або навпаки. А ось символ Колобка не дасть гравцю ніяких додаткових кредитів, оскільки він виконує роль дикого символу. Він може замінити практично усі символи у грі (Самовар, Гармошку, Скалку з борошном, Балалайку) і відкриває додаткові призи.

 

 

Те саме відноситься і до символу Бджоли, який не приносить додаткових виграшів, але запускає бонусну гру. Така гра відкривається при випадінні від трьох до п’яти символів, розміщення яких не має значення.

Бонусні ігри

У даній грі слід відкрити пічки, за якими сховані смачні бабусині страви та Колобок. Головною умовою є правильна послідовність вибору пічок. Якщо із пічок піде дим, то гра припиниться, а от якщо вдасться відкрити пічки або знайти Колобка, гравець отримає право на участь у супер-грі. У супер-раунді треба буде знайти Колобка за одним із двох кущів та отримати помноження поточної ставки гравця до 200 раз.

Ризик-гра

Ще одним гарним варіантом збільшення виграшу може стати ризик гра. Запустити її можна з допомогою кнопки BET ONE або BET MAX, тоді на екрані з’явиться п’ять карт, перша із яких і належить дилеру. У грі на ризик треба вибрати одну із закритих карт. Для вибору використовуються кнопки 1 LINE, 3 LINE, 5 LINE, 7 LINE або 9 LINE. Вибрана карта повинна бути старшою від карти дилера. Тільки у такому випадку гравець зможе подвоїти свої призові кредити, а також продовжити ризик-гру. У разі провалу – виграш буде списано слотом Кекс.