Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Igrosoft Gnome грати онлайн

Ігровий автомат Gnome від Igrosoft присвячений темі гномів, які під землею шукають дорогоцінне каміння та охоче діляться ними з кожним гравцем. Якщо грати онлайн і без реєстрації, то можна зустріти не лише гномів, а й знаряддя їхньої праці, яке представлене парасольками, кирками, шахтарськими касками, гасовими лампами, ковадлами і молотами.

Як маніпулювати розміром ставки?

Щоб зробити ставку та грати онлайн, варто визначитися з кількістю активних ліній під час обертів барабанів. Для даної маніпуляції призначені кнопки 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. На кожну лінію можна поставити від 1 до 25 віртуальних кредитів, використовуючи кнопку Bet One, при цьому найвища ставка дорівнює 225 кредитам. Кнопка Start в гральному автоматі Gnome активує оберти барабанів.

Якщо під обертів котушок випаде п’ять символів логотипу гри, то гравець отримує 5000 ставок. Інші символи дають значно менші виграші. В гральному автоматі виграшні комбінації складаються не тільки зліва направо, а й справа наліво, при з’єднанні на лінії трьох і більше однакових символів. Гра на ризик передбачає змагання проти дилера, при цьому варто обрати карту більшого рангу, ніж карта суперника. Лише в цьому випадку виграш буду помножений на два.

Дві бонусних гри від гномів в гральному автоматі

Три-п’ять символів вагонетки активують бонусну гру. Гравець має обрати один з важелів, якщо приїде вагонетка з дорогоцінними камінням, тоді ставка буде помножена на той коефіцієнт, який покажеться на вагонетці. У випадку, коли поллється бруд, виплати не передбачені. Особливістю даної гри є поява парасольки, яка захищає від бруду лише один раз.

Супер бонусна гра в ігровому автоматі запускається після кожного вдалого проходження бонусної гри, тобто коли гном не забрудниться. В цій грі потрібно обрати одну з двох запропонованих скриньок, в якій може ховається додатковий множник для підсумкової ставки.

Основні характеристики автомату

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Особливості ігрового апарату Gnome

Ігровий автомат Gnome від Igrosoft налічує п’ять барабанів та дев’ять ліній для гри. Під час обертів барабанів можна потрапити в дворівневу бонусну гру та зіграти в гру на шанси.

Ставки та множники

Панель управління гральним автоматом Gnome має класичний вигляд, який притаманний більшості наземних слотів. Спочатку обирають кількість активних ліній у грі за допомогою таких кнопок як 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Далі потрібно обрати кількість монеток, що будуть поставлені на кожну з ліній, що приймуть участь у грі, кнопкою Bet One. Гравець може поставити від 1 до 25 віртуальних кредитів, максимальна ставка може досягати 225 кредитів. Кнопка активує оберти барабанів.

Символіка грального автомату Gnome присвячена гномам, які шукають дорогоцінне каміння. Символи складаються у призові комбінації при поєднанні не менше трьох однакових символів, які створили безперервний ланцюг зліва направо та справо наліво. Кожна комбінація символів дає певний виграш, згідно ставці, яка була зроблена. У грі є дикий та скаттер символи, що виконують особливі опції.

Дві бонусних гри від гномів

Три-п’ять символів вагонетки активують дворівневу бонусну гру. В ній потрібно обрати один із важелів, який доставить вагонетку. Якщо приїде вагонетка з дорогоцінними камінням, ставка буде помножена на той коефіцієнт, який показаний на вагонетці. Якщо ж з вагонетки почне капати бруд, гравець нічого не отримує і гра закінчується. Але якщо у гнома є парасолька, вона його захистить та лише один раз.

Якщо до гнома приїдуть всі вагонетки і він залишиться чистим, активується супер-гра, у якій слід обрати одну з двох скриньок. У даній скриньці захований додатковий множник для призів з основної бонусної гри або нічого.

Ризик-гра

Після кожного вдалого спіну в гральному автоматі можна спробувати подвоїти свій виграш у грі на шанси. У грі необхідно обіграти дилера, обравши карту більшого номіналу ніж у суперника. Якщо вибір буду вірний, сума останнього виграшу збільшиться на два, а в іншому випадку просто згорить. Гравець має право помножувати виграш нескінченну кількість разів.