Betsoft
Betsoft
Microgaming
Microgaming
Igrosoft
Igrosoft
Greentube
Greentube
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
Nextgen Play And Go
меню

Ігровий автомат Igrosoft Gnome грати онлайн

Грай зараз в казино Hotslots.io

Ігровий автомат Gnome від Igrosoft присвячений темі гномів, які під землею шукають дорогоцінне каміння та охоче діляться ними з кожним гравцем. Якщо грати онлайн і без реєстрації, то можна зустріти не лише гномів, а й знаряддя їхньої праці, яке представлене парасольками, кирками, шахтарськими касками, гасовими лампами, ковадлами і молотами.

Як маніпулювати розміром ставки?

Щоб зробити ставку та грати онлайн, варто визначитися з кількістю активних ліній під час обертів барабанів. Для даної маніпуляції призначені кнопки 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. На кожну лінію можна поставити від 1 до 25 віртуальних кредитів, використовуючи кнопку Bet One, при цьому найвища ставка дорівнює 225 кредитам. Кнопка Start в гральному автоматі Gnome активує оберти барабанів.

Якщо під обертів котушок випаде п’ять символів логотипу гри, то гравець отримує 5000 ставок. Інші символи дають значно менші виграші. В гральному автоматі виграшні комбінації складаються не тільки зліва направо, а й справа наліво, при з’єднанні на лінії трьох і більше однакових символів. Гра на ризик передбачає змагання проти дилера, при цьому варто обрати карту більшого рангу, ніж карта суперника. Лише в цьому випадку виграш буду помножений на два.

Дві бонусних гри від гномів в гральному автоматі

Три-п’ять символів вагонетки активують бонусну гру. Гравець має обрати один з важелів, якщо приїде вагонетка з дорогоцінними камінням, тоді ставка буде помножена на той коефіцієнт, який покажеться на вагонетці. У випадку, коли поллється бруд, виплати не передбачені. Особливістю даної гри є поява парасольки, яка захищає від бруду лише один раз.

Супер бонусна гра в ігровому автоматі запускається після кожного вдалого проходження бонусної гри, тобто коли гном не забрудниться. В цій грі потрібно обрати одну з двох запропонованих скриньок, в якій може ховається додатковий множник для підсумкової ставки.

Основні характеристики автомату

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Особливості ігрового апарату Gnome

Ігровий автомат Gnome від Igrosoft налічує п’ять барабанів та дев’ять ліній для гри. Під час обертів барабанів можна потрапити в дворівневу бонусну гру та зіграти в гру на шанси.

Ставки та множники

Панель управління гральним автоматом Gnome має класичний вигляд, який притаманний більшості наземних слотів. Спочатку обирають кількість активних ліній у грі за допомогою таких кнопок як 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line і 9 Line. Далі потрібно обрати кількість монеток, що будуть поставлені на кожну з ліній, що приймуть участь у грі, кнопкою Bet One. Гравець може поставити від 1 до 25 віртуальних кредитів, максимальна ставка може досягати 225 кредитів. Кнопка активує оберти барабанів.

Символіка грального автомату Gnome присвячена гномам, які шукають дорогоцінне каміння. Символи складаються у призові комбінації при поєднанні не менше трьох однакових символів, які створили безперервний ланцюг зліва направо та справо наліво. Кожна комбінація символів дає певний виграш, згідно ставці, яка була зроблена. У грі є дикий та скаттер символи, що виконують особливі опції.

Дві бонусних гри від гномів

Три-п’ять символів вагонетки активують дворівневу бонусну гру. В ній потрібно обрати один із важелів, який доставить вагонетку. Якщо приїде вагонетка з дорогоцінними камінням, ставка буде помножена на той коефіцієнт, який показаний на вагонетці. Якщо ж з вагонетки почне капати бруд, гравець нічого не отримує і гра закінчується. Але якщо у гнома є парасолька, вона його захистить та лише один раз.

Якщо до гнома приїдуть всі вагонетки і він залишиться чистим, активується супер-гра, у якій слід обрати одну з двох скриньок. У даній скриньці захований додатковий множник для призів з основної бонусної гри або нічого.

Ризик-гра

Після кожного вдалого спіну в гральному автоматі можна спробувати подвоїти свій виграш у грі на шанси. У грі необхідно обіграти дилера, обравши карту більшого номіналу ніж у суперника. Якщо вибір буду вірний, сума останнього виграшу збільшиться на два, а в іншому випадку просто згорить. Гравець має право помножувати виграш нескінченну кількість разів.