меню

Ігровий автомат Net Entertainment Flowers онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Квітковій тематиці присвячений гральний автомат Flowers від NetEnt, в який можна грати онлайн безкоштовно та без реєстрації. Слот дає можливість виграти до 30 безкоштовних спінів з множником, який рівний 10.

Квіткові ставки

Починати гру слід з вибору вартості однієї монети, використовуючи кнопку Coin Value. Далі варто обрати число монет, які будуть поставлені на спін, натиснувши на кнопку Level. На кожну лінію можна поставити від 1 до 10 монеток, тобто максимальна ставка досягає 200 кредитів. Запускає оберти барабанів кругла кнопка, розміщена в центрі блоку управління.

Максимальну винагороду принесе символ сонця, що дає до 5000 ставок. Особливістю гри є наявність здвоєних символів, які приносять значні виграші. У таблиці виплат вказані виплати за 3-10 символів, що з’являться на ігровому екрані на активній лінії.

Бонусні спіни від квіткового ігрового автомата

Грати онлайн та отримати до 30 безкоштовних спінів з додатковим множником, що може досягати значення рівне 10, дає можливість гральний автомат Flowers. В залежності від кількості символів, що випали на екрані, гравець отримує певну винагороду.

Розробник NetEnt, НетЕнт
Призові лінії 30
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Фріспіни
Ризик-гра Немає

Як грати на ігровому автоматі Flowers

Ігровий автомат Flowers від NetEnt налічує п’ять ігрових барабанів та 30 ліній для гри, на яких обертаються різноманітні квіткові символи. У грі можна стати володарем 30 безкоштовних спінів, під час яких діє додатковий множник, який дорівнює 10.

Ставки та інші правила гри

Перед тим як розпочати гру на слоті Flowers  необхідно познайомитися з основними правилами гри та блоком управління.

Вибір розміру ставки починають з вибору вартості однієї монети, натискаючи на кнопку Coin Value. Після необхідно вибрати кількість монет для ставки, використовуючи кнопку Level. Гравець може поставити від 1 до 10 монеток на кожну лінію, після чого запустити обертання барабанів (кругла кнопка). Максимальна ставка на спін дорівнює 200 кредитам і активує її кнопка Max Bet.

Особливістю ігрового автомату Flowers є наявність не тільки звичайних символів, але й здвоєних зображень. Тобто у таблиці виплат можна побачити значення призових за 3-10 символів. Варто відзначити, що здвоєні символи приносять дещо більші винагороди.

Символіка грального автомату представлена квітами та гральними картами. Всі вони дають певні коефіцієнти, що вказані в таблиці виплат. Серед символів є декілька спеціальних картинок:

Фрі-спіни від хмаринки

В ігровому автоматі Flowers можна виграти до 30 безкоштовних спінів з додатковим множником рівним 10. Кількість призових спінів і мультиплікатор залежить від числа символів хмаринок, які випали на екрані. Наприклад при випаданні чотирьох символів гравець отримає нагороду у вигляді 10 спінів з подвійним множником, п’ять та шість хмаринок подарують 15 та 20 обертів з мультиплікатором два, сім символів дають 25 спінів та множник чотири, а ось 8-10 символів принесуть максимальний виграш, що заявлений у вигляді 30 фрі-спінів з 10-кратним множником.