меню

Ігровий автомат Microgaming Playboy безкоштовно без реєстрації

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Playboy – ігровий автомат від Microgaming. На автоматі, що присвячений тематиці однойменного чоловічого журналу, з 5 котушками, 40 призовими лініями та іншими бонусами грати в онлайн режимі можна безкоштовно та без реєстрації.

Управління та складання призових комбінацій

Управління ігровим автоматом – це процес простий. Але для початку треба ознайомитись з основними клавішами машини. Кнопки «+» та «-» відповідають за кількість кредитів для ставки на лінію, від 0,01 до 10. Лінії є фіксованими, 40. «Spin» здійснює одноразову прокрутку барабанів. Кнопка зі стрілками вмикає автогру, яка передбачає можливість встановити автоматичні прокрутки, від 5 до 20. Кнопка «I» викликає таблицю з комбінаціями. Призові нараховуються за комбінації з однакових картинок, які випадають з ліва на право. Microgaming потурбувався, щоб на слоті були символи гральних карт, вишеньок, «$» та фото відомого Хью Хефнера. За всі ці символи, якщо грати онлайн, нараховується певна кількість призових. «Wild» – це дикий символ, за який гравець отримує максимальні виграші – 10000, 1000, 250.

Ігрові автомати безкоштовно бонуси за скаттер

Апарат Playboy передбачає можливість безкоштовно та без реєстрації скористатися бонусними обертами, які даються не лише за три скаттери, які випали навмання, але і за три диких символи. Кількість призових прокруток та виграші в цьому режимі залежать від кількості символів, які активізували бонусний раунд.

Зона «Hot Zone» – ще одна можливість автомату Плейбой. Якщо в «гарячій зоні» опинився розкид, від автоматично стає диким та заповнює територію всього поля.

Основні характеристики автомату

Розробник Microgaming, Мікрогеймінг
Призові лінії 40
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри «Гаряча зона» та фрі-спіни за скаттер та «Wild»
Ризик-гра Відсутня

Ігровий автомат Playboy грати на халяву

Playboy – гральний автомат від виробника Microgaming, на якому можна халявно та без жодних реєстрацій крутнути 5 барабанів з символами, що присвячені тематиці популярного чоловічого журналу. Таку можливість надає наявність безкоштовних кредитів (10000 на игру). Бонусні оберти, режим звичайної гри, спіни в Hot zone, 40 фіксованих призових ліній – це все онлайн апарат Playboy.

Основні кнопки та їх функції

Внизу ігрового автомату знаходяться всі кнопки для управління. Клавіші «+» та «-» справа від напису «Per/Line» відповідають за розмір ставки на лінію, від 0,01 до 10. При цьому кількість ліній на автоматі являється фіксованою, якщо навести на них стрілкою миші, то можна дізнатися про траєкторії лінійки. Разовий запуск котушок здійснюється клавішею «Spin». Автоматичні оберти запускаються за допомогою великої клавіші зі стрілками. При цьому гравець може визначити бажану кількість автоматичних спінів, від 5 до 20. Клавіша «I» виводить на екран таблицю з виплатами. Призові після обертів котушок нараховуються, якщо на полі зліва на право випала комбінація від трьох однакових символів. Таблиця виплат автомату є динамічною, змінюючись в залежності від поточної ставки.

Символи, коефіцієнти та можливості

На онлайн апараті Playboy є звичайні символи (гральні карти, вишеньки, позначка «$»), а також два спеціальні символи. Розмір призових залежить від розміру ставки. При максимальних ставках виграш складає:

Особливим символом ігрової машини є напис «Wild» з «плейбойним зайцем». Цей символ володіє трьома можливостями:

  1. приносить найбільші призові – 10000, 1000, 250;
  2. заміняє в призових комбінаціях інші символи;
  3. може запускати фрі-спіни, як і скаттер.

Картинка, де написано «Bonus»  – це скаттер гри, який відповідає за запуск авто-спінів.

Бонусні оберти від Плейбоя та Нот Zone від Playboy

Особливістю ігрового автомату є те, що бонусні оберти запускаються не лише завдяки розкидам, які випадають в довільному порядку на полі, але і завдяки диким символам. Кількість фрі-спінів залежить від спеціальних символів в комбінаціях:

Ще одна спеціальна можливість автомату – наявність спеціальної зони «Hot Zone». Якщо в цю зону потрапить скаттер, то він автоматично стає диким та заповнює собою всі комірки. При цьому нараховують призові.