Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Igrosoft Island грати безкоштовно онлайн, без реєстрації

Грай зараз в казино Вулкан 777

Island – ігровий автомат від компанії Ігрософт, на якому завдяки демо-кредитам можна грати безкоштовно онлайн. Прості оберти 5 барабанів в звичайному режимі, можливість виграти бонусні ігри доступні абсолютно без реєстрації.

Як керувати та збирати комбінації

Перед обертами барабанів ігрового автомату Island потрібно кнопкою Lines виставити від 1 до 9 ліній. Bet One здійснює ставку на лінію. Клавіша Bet Max поставить на оберт максимально можливу кількість кредитів, 225. Клавіша Start вмикає довгоочікувану прокрутку барабанів. Automatic Start також робить прокрутки, але багаторазові в авто-режимі. Paytable відкриє всі таємниці про призові комбінації.

Під час гри без реєстрації доступні всі звичайні та особливі символи, які мають випадати в комбінації з ліва на право.  Найбільші призові призові приносить картинка зі штурвалом та лелекою. Лелека – це також дикий символ, який доповнює комбінації, що допомагає отримати або збільшити призові. Острів – скаттер, який відповідає за бонуси. Після вдалого одноразового оберту гравець може ризикнути виграшом у шанс-грі.  В цьому режимі треба назвати карту з більшим номіналом.

Ігрові автомати бонус та супербонус на Island

Якщо грати на апараті безкоштовно онлайн, є шанс перейти в бонусний режим. Так, якщо випаде три скаттера, то герою треба буде плисти до острова. Коли шлях буде пройдений, відкриється супер-бонус від Igrosoft. Тут потрібно буде вибрати один зі шматків м’яса. Правильний вибір з подарує гравцю призові.

Загальні характеристики автомату

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Бонус та супер-бонус
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Island Igrosoft

Island – ігровий автомат від Ігрософт, який отримав продовження у наступних моделях та користується популярністю серед багатьох гравців. Розробники включили в цей автомат уже звичні 5 барабанів та 9 ліній виплат. Ще більшої цікавості до гри у Island додає морська атмосфера.

Гра запускається клавішею Start, після чого починають обертатися барабани. Якщо хочете дати відпочити головному герою – можна використати кнопку Automatic Start.

Ставити дозволено на певну кількість ліній, а Island використовує для виставлення кнопки Lines 1 – 9, оскільки максимально призових схем може бути саме дев’ять.

Клавішею Bet One можна виставити ставку на один пункт, а Bet Max зробить максимальне виставлення фішок на обертання. Така найбільша ставка відповідає  225 кредитам, або 25 кредитам на одну лінію.

Для того, щоб дізнатись про комбінації чи особливі символи – використовуйте кнопку Paytable.

Символи на апараті Острів

У грі є вісім звичайних символів, які можуть складатися у послідовності зліва направо, коли кількість таких картинок складе від двох до п’яти. У грі випадають такі символи: дельфін, лелека, пляшка, черепаха, камера та напис «island».

Найприбутковішими комбінаціями виступають штурвал та лелека. Дельфін виконує також роль «дикого» символу, який здатен використовуватись для заміни будь-якого іншого, для отримання виплати.

Якщо випаде від трьох зображень острова, то гравець буде претендувати на чудові бонуси.

Гра на подвоєння

Якщо гравець склав одну з призових комбінацій, то він отримає призові кредити (take win) або може поставити все, що зміг виграти у грі на ризик. Тоді він може їх подвоїти. Для цього знадобиться вгадати карти з більшим номіналом, ніж відкрита карта. У випадку рівності номіналів карт – гра на подвоєння продовжиться, а якщо відкрита карта буде меншою – кредити будуть списані з балансу.

Ризик-гра – не єдина можливість розбагатіти у грі Острів від Ігрософт.

Бонусні можливості від Island

Якщо випаде три картинки острова, то герой повинен буде доплисти до нього. Перед вами буде декілька водних шляхів, між якими треба вибрати правильну послідовність. Якщо все пройде добре і ви дойдете до острова, то на ньому вас буде очікувати супер-гра.

Супер-бонус можна отримати тільки після вгадування між двома шматками мяса, які звисають із неба. Правильний вибір принесе гравцю велику кількість призових кредитів.