Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
меню

Ігровий автомат Microgaming Carnaval ігри онлайн безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ігровий автомат Carnaval від Microgaming є класичним слотом, оскільки налічує п’ять барабанів і дев’ять ліній для гри. Якщо грати онлайн безкоштовно і без реєстрації, то на ігрових барабанах можна зустріти символи, які присвячені карнавалу. В ігровому автоматі відсутні будь-які примочки у вигляді бонусів та інших можливостей.

Карнавальні ставки Carnaval

Управляти ставками в ігровому автоматі Carnaval вельми просто. Спочатку, слід вибрати номінал однієї монети за допомогою кнопок +/-. Після чого слід активувати лінії для виплат, для цього призначена кнопка Select Lines. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Spin. Виставити максимальну ставку можна кнопкою Bet Max.

Найбільший виграш принесе символ з написом Carnaval, він дає множення ставки в 5000 разів. Варто відзначити, що навіть два символу дають виграш у вигляді 20 ставок. Символ танцівниці примножить ставку на лінії в 600 разів, а два-чотири символи по 80-250 ставок. Символ клоуна і прапора приносять виграш в розмірі 500 і 300 ставок відповідно. Дані символи також дають виграші при випадінні двох однакових картинок. Карткові символи дають не більше 150 ставок. Ризик-гра відсутня.

Ігровий автомат Карнавал не має бонусної гри

В ігровому автоматі Carnaval доступні лише класичні пропозиції, тому ігри онлайн безкоштовно пропонують отримати додаткові можливості за допомогою спецсимволів. Наприклад, дикий символ замінює будь-яке зображення в грі, але не скаттер-символ. Дане зображення дозволить зібрати додаткові комбінації на призових лініях в слоті.

Скаттер-символ активний будь-якому осередку ігрового автомата. Даний символ приносить множення підсумкової ставки в 50 разів, при випаданні п’яти таких символів. 10 підсумкових ставок повернуть чотири скаттер-символу, а дві ставки три таких зображення.

Розробник Microgaming
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Відсутня
Ризик-гра Відсутня

Ігровий автомат Carnaval

Ігровий автомат Carnaval від Microgaming є класичним слотом, оскільки налічує п’ять барабанів і дев’ять ліній для гри. В ігровому апараті відсутні будь-які додаткові можливості у вигляді бонусних ігор, ігри на шанси і безкоштовних обертань барабанів.

Управління Карнавалом

Управляти ставками в ігровому автоматі Carnaval вельми просто, потрібно лише знати значення декілька кнопок. Спочатку, слід вибрати номінал однієї монети за допомогою кнопок «+» або «-». Після чого слід активувати лінії для виплат, які візьмуть участь в грі, для цього призначена кнопка Select Lines. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Spin. Виставити максимальну ставку можна кнопкою Bet Max.

Варто відзначити, що в ігровому автоматі є два режими гри, в яких трохи відрізняється набір кнопок. При активації режиму «Expert» з’являться кілька додаткових кнопок, які дозволять налаштувати режим автоматичної гри. У цьому блоці необхідно обрати розмір ставки, яка буде дійсна під час автоматичних обертів барабанів. Потім гравець обирає кількість авто-спінів для однієї гри за допомогою відповідних кнопок.

Карнавальні символи

Всі символи поєднуються у виграшні комбінації при створенні безперервних ланцюгів на призовій лінії. Кожен з символів в ігровому автоматі Carnaval дає певні множники для виграшних комбінацій, які залежать від кількості символів та їх вартості. Найбільший виграш принесе символ з написом Carnaval, він дає множення ставки в 5000 разів, якщо випаде п’ять таких символів. Варто відзначити, що навіть два символу дають виграш у вигляді 20 ставок. Символ танцівниці примножить ставку на лінії в 600 разів, а два-чотири символи повернуть по 80-250 ставок. Символи клоуна і прапора принесуть виграші в розмірі 500 і 300 ставок відповідно. Дані символи також дають виграші при випаданні двох однакових картинок. Карткові символи дають не більше 150 ставок.

В ігровому автоматі Carnaval доступні класичні додаткові пропозиції, які представлені лише спеціальними символами. Наприклад, дикий символ замінює будь-яке зображення в грі, але тільки не скаттер-символ. Дане зображення дозволить зібрати додаткові комбінації на призових лініях в слоті і збільшить підсумковий приз.

Також є символ розкиду, який представлений відповідним написом. Скаттер-символ активний в будь-якому осередку ігрового автомата Carnaval. Даний символ приносить множення підсумкової ставки в 50 разів, при випадінні п’яти таких символів, 10 підсумкових ставок повернуть чотири скаттер-символи, а дві ставки три картинки, що випали на ігровому екрані.

Інших можливостей, бонусів, опцій в ігровому автоматі Carnaval немає.