меню

Ігровий автомат Novomatic Sharky безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Ігровий автомат Sharky – це можливість обертати 5 котушок на 9 активних лініях, та складати призові комбінації безкоштовно онлайн з символів на морську тематику. Грати без реєстрації на апараті від Novomatic можна завдяки демо-фішкам на рахунку.

Налаштування для обертів барабанів

Щоб безкоштовно онлайн робити спіни та рахувати призові, потрібно знати основні функції клавіш. «Bet one» визначає розмір ставки. Нумеровані клавіші «line» відповідають за кількість активних ліній, від 1 до 9. Клавіша «help» надає інформацію про коефіцієнти та правила.  Клавіша «start» вмикає одноразовий спін; Кнопка «automatic start» запустить постійні оберти котушок. Виграш на демо-рахунок нараховується, якщо склалась комбінація з аналогічних символів, від 2 до 5. Виробник Novomatic включив в ігрову машину прості символи, за які даються фішки, та особливі картинки, що виконують певні функції. Пірат Шаркі – це одна з основних піктограм, яка є диким символом. Компас – це розкид, що відповідає за запуск бонусів. Фішки від призових спінів можна подвоїти у ризик-грі. Для цього достатньо вказати на потрібну карту. Якщо рішення буде вірне, то призові подвоюються, якщо ні, то анулюються.

Ігрові автомати оберти барабанів з переміщенням пірата

Випадіння на ігровому автоматі символу з бригантиною та тропічним лісом приносить 10 фрі-обертів у подарунок. Під час призової гри на котушках може з’явитися  картинки з вітрилом, яка трансформується у піратську шлюпку. Цей символ «плаває» по комірках апарату та доповнює комбінації. А якщо шлюпка розтушується біля скрині, то на демо-рахунок нарахують до 450 призових.

Загальні характеристики автомату

Розробник Novomatic
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Sharky грати безкоштовно

Sharky – це онлайн ігровий автомат про грізного пірата Шаркі, який включає в себе 9 призових ліній, 5 котушок з символами на тематику морських пригод, гру на ризик, а також бонусні прокрутки.

Всі ці можливості ігрового автомату доступні абсолютно безкоштовно та без реєстрації, адже на рахунку у гравця є 1000 демо-фішок.

Як грати на ігровій машині в онлайн режимі

Для безкоштовної гри на апараті Sharky потрібно зробити серію простих налаштувань:

  1. клавішою «bet one» визначити суму ставки на лінію;
  2. одною з нумерованих кнопок «line» визначити потрібну кількість призових ліній;
  3. за бажанням клавішою «bet max» поставити максимальну ставку – 100 фішок;
  4. натиснути на «help», щоб ознайомитися з можливими призовими та уточнити правила;
  5. вдарити по кнопці «start» та чекати на результат прокруток;
  6. за бажанням натиснути на «automatic start», та відпочивати під час обертання барабанів. Однак деякі можливості ігрового автомату в даному режимі не працюють.

 

Призові нараховується в тому випадку, якщо на одній з активованих ліній випала комбінація з однакових малюнків, від 2 до 5.

Символи та призові

Граючи на ігровій машині, виграш можна заробити завдяки простим та особливим картинкам:

Пірат Шаркі – це один з основних символів, оскільки він приносить найбільші призові. Навіть якщо на лінії випаде лише одне зображення з підкорювачем морів, то ставка помножиться в два рази. За 2, 3, 4, 5 картинок дається 5, 100, 1000, 5000 призових на лінію. Крім того, Шаркі замінює інші зображення, тобто виконує роль дикого символу.

Малюнок з компасом – це розкид, який відповідає за запуск бонусів. Коефіцієнт даного символу –  5, 20, 100 за 3, 4, 5 картинок.

Можливості шанс-гри

Кожний оберт барабанів, який приносить призові, автоматично відкриває можливість ризикнути отриманими призами та зіграти в гру на ризик. Для цього потрібно вдарити по клавіші «double». Правила гри на подвоєння достатньо прості. Щоб подвоїти виграш достатньо вгадати колір карти, що миготить. Своє рішення треба підтримати натиском на червону чи чорну кнопку. Вірна вказівка на карту помножить призові в два рази, а от помилка спалить зароблений за прокрутку оберт.

Несподіванки під час бонусів автомату Sharky

Якщо на апараті одночасно з’явиться бригантина та тропічний ліс, то гравець заробляє десять фрі-обертів, які здійснюються за середньою ставкою на лінію.  Цікава особливість даного режиму – це ймовірність випадіння на барабані картинки з вітрилом, який перетворюється у шлюпку з піратом.

Під час наступних обертів цей пірат буде переміщатися по ігровому автомату та заміняти інші символи, доповнюючи комбінації. Крім того, якщо після прокрутки біля шлюпки опинилася скриня з коштовностями, то нараховується від 18 до 450 кредитів. Однак пірату бажано не зустрічатися з акулою. Під час призових обертів дві картинки (бригантина та тропічний ліс) можуть запустити нову серію фрі-обертів, які не знімають кредити з основного рахунку.