меню

Ігровий автомат Novomatic Chicago грати безкоштовно онлайн

Грай зараз в казино Slotscity.ua

В ігровому автоматі Chicago від Novomatic розгортається гангстерська історія, у якій можна грати онлайн та без реєстрації. Символи грального автомату зображені у вигляді автомобіля, гангстера, поліцейського, дами з сигаретою, хлопчиськом і картковими символами.

Визначаємо розмір ставки

Активність ліній змінюється за допомогою кнопок +/- у віконці Lines, а ось кнопки +/- у віконці Bet/Line дозволяють вибрати ставку на кожну з активних ліній. В ігровому автоматі можна поставити від 2 до 500 кредитів на кожну з активних ліній, тобто максимальний розмір ставки досягає 10000 кредитів. Використовуючи кнопку Start, стартують оберти барабанів.

Винагороди в гральному апараті Chicago залежать від розміру ставки, яка була зроблена. В таблиці виплат вказані остаточні розміри виграшів при поточній ставці. Найбільший приз приносить логотип гри, який також є і диким символом. Інші символи дають значно менші винагороди. Якщо не влаштує виграш за останній спін, то слід подвоїти виграш в ризик-грі.

Безкоштовні спіни від гангстерського ігрового автомату

Поява трьох і більше символів Автомобіля бандитів активує 12 безкоштовних обертів з особливим множником, який збільшується на одиницю після кожного вдалого спіна. В результаті є можливість отримати десятикратне збільшення виграшу за останні оберти барабанів. Також доступний запуск повторних обертів.

Основні характеристики слота

Розробник Novomatic
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Немає
Ризик-гра Є

 

Ігровий автомат Chicago

Ігровий автомат Chicago має п’ять барабанів і 20 ліній виплат. Всі виграшні комбінації складаються зліва направо, при умові попереднього поєднання однакових символів на будь-якій із активних ліній, доступних у грі. Виключення становить тільки скаттер-символ, який активний у будь-якій комірці слоту.

Серед 13 символів гри Chicago є звичайні для слотів зображення у вигляді гральних карт, які представлені від 10 до Туза. А також символи, відповідної тематики: гангстери, дама з сигаретою, поліцейський і хуліган. Але є два символи, які виконують ще й особливі функції у грі:

Ігровий автомат Chicago передбачає прості бонусні пропозиції, які активуються при певних умовах.

Призові опції в ігровому автоматі

Бонусна гра активується від скаттер-символу при виділенні трьох або більше автомобілів. Гравець отримує право на 12 безкоштовних запусків із множником, який постійно зростає. Після кожного вдалого оберту барабанів множник буде рости і може досягнути значення 10. При максимальному множнику можна отримати непоганий додатковий виграш, коли відбувається раунд фріспінів.

Гра на шанси може бути активована тільки після прибуткового обертання і дозволяє отримати подвійний виграш. У даній грі слід вибрати колір закритої карти і якщо зробити правильний вибір, то сума виграшу може бути подвоєна. Але у протилежному випадку ви втратите увесь виграш за останній спін. До речі, при правильному виборі кольору карти, можна продовжити ризикувати далі та помножити вже отриману суму.

Щоб навчитись керувати ігровим процесом дуже просто, треба знати тільки декілька кнопок в ігровому автоматі Chicago.

Управління слотом

Основні кнопки у грі Chicago:

Простий та зрозумілий інтерфейс ігрового апарату Chicago з чудовою графікою та дизайном дозволяє насолоджуватись азартом та отримати низку приємних відчуттів та опинитись у світі гангстерського Чікаго.