меню

Ігровий автомат GreenTube Katana грати безкоштовно

Грай зараз в казино Slotscity.ua

Katana – ігровий автомат, який розробив Novomatic. В онлайн режимі є можливість грати на апараті безкоштовно.  У вільному доступі є можливість випробувати на лише звичайний режим, але й гру на подвоєння та додаткові обертання.

Основні рекомендації для гри

Для того, щоб грати безкоштовно на машині  Katana потрібно виставити кількість кредитів. «Credit» показує наявне число кредитів (500 на самому початку). «Lines» визначає активні лінії, 1 до 20. Bet/Line – розмір ставки на лінію, від 0,01 до 5. «Bet» – загальна ставка. Клавіша «Start» запускає одноразову прокрутку котушок. «Paytable» відкриває поле комбінацій. Виграш нараховуються, якщо вдалось скласти комбінацію від 3 картинок.

На ігровому автоматі є звичайні символи, за які нараховують призові (гральні карти, воїни, споруди, гейші). «Диким» символом гри від Novomatic є «Сьогун». Скаттер – це катана. Кожний вдалий оберт дарує шанс можливість призові у ризик-грі. Кредити зростають, якщо вірно вказати колір карти. Призові спалюються, якщо відповідь неправильна.

Ігрові автомати онлайн бонуси Сьогуна

Скаттер у вигляді катани не лише дарує великий виграш, але й відповідає за бонусні прокрутки в онлайн-режимі. Якщо випаде від трьох скаттерів, то ігрова машина запустить прокрутки в автоматичному режимі, до 10 прокруток. Кредитний рахунок при цьому не зменшується. Подарунок від Сьогуна – ще одна можливість автомату. Сьогун має здатність заповнювати всі комірки поля.

Розробник Novomatic
Призові лінії 20
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Фріспіни та бонус Сьогуна
Ризик-гра Є

Ігровий автомат Katana (Катана)

Katana – ігровий автомат від виробника Novomatic. Крім звичайної гри, на слоті можна перевірити свою вдачу під час ризик-гри, або спіймати свій щасливий момент та отримати вільні оберти барабанів. Окрім цього всього на ігровому автоматі передбачена безкоштовна гра – чудовий варіант для новачків.

Правила гри на автоматі

Для початку варто визначитись с кількістю кредитів, які будуть використовуватись під час процесу гри. 500 – це той максимум, на який розрахований автомат Katana.

На ігровому полі автомата можна зустріти карточні знаки та зображення в японському стилі. Слот складається з 5 барабанів та 20 ліній, кількість яких визначається самостійно.  Встановлюючи лінії, можна проглянути їх розташування на барабанах.

Інформаційна панель

Внизу автомату можна побачити поточні характеристики гри:

Основний режим гри на слоті Katana

Якщо гравець визначиться зі ставкою, то можна почати основну гру. Її запуск здійснюється за допомогою кнопки Start, яка буде кожного разу запускати нові оберти барабанів слоту. Завдання гравця – після оберту зібрати виграшну комбінацію із однакових символів. Дізнатися про комбінації та виплати можна в меню Paytable. Там представленні всі призи за можливі комбінації по символах ігрового автомату  Katana. Вказані виграші інколи будуть відрізнятися, оскільки вони залежать від поточних ставок гравця. Крім цього, натиснувши після Paytable на кнопку More Info можна дізнатися про більшість особливостей гри.

Коли гравець зібрав комбінацію з 3, 4 або 5 аналогічних символів, які знаходяться на одній з призових ліній, то він отримує призові кредити. Крім виграшу вдалий спін дає можливість випробувати фортуну в грі на ризик.

Символи в грі (Paytable)

На ігровому автоматі Katana (Катана) є 11 звичайних символів, які дають невеликі призові. Це всі символи з зображенням гральних карт, споруд, воїнів та гейші. Найбільшу комбінацію у розмірі 4000 кредитів можна зібрати завдяки символу Гейші.

Роль «дикого» символу виконує «Сьогун» (японець з поголеною головою). Такий символ може замінити будь-який інший при складанні комбінації.

Зображення катани на підставці – це один із найвдаліших символів автомату, оскільки він є скаттером гри. При випадінні 5 таких зображень на одній ліній виплат, можна заробити одразу 20 000 кредитів!

Гра на ризик

Після кожного вдалого оберту котушок гравець може помножити свої призові в грі на подвоєння. Додаткові кредити нараховуються, якщо гравець обирає правильний колір карти і згорає, у випадку невдачі. Максимальна ставка в ризик-грі не може перевищити 50 000 кредитів. Ризик гра включається за допомогою клавіші Gamble. Клавіша Collect дає можливість зупинитися та забрати призові на будь-якому етапі.

Призові оберти ігрового апарату Катана

Символ катани не лише допомагає заробити найбільший виграш але й дозволяє заробити бонусні оберти. Комбінація із трьох скаттерів дає можливість отримати 10 безкоштовних обертів барабанів, тобто кредити на рахунку зберігаються. Але слід врахувати, що розмір ставки та кількість ліній під час бонусних обертів змінити не можливо. Бонусні оберти – це чудова нагода поповнити свій баланс. Крім того, під час вільних спінів достатньо часто випадають скаттери, що дає можливість заробити ще 10 додаткових вільних обертань барабанів.

Бонус Сьогуна

В грі є і специфічний бонус, який формується за допомогою «дикого» символу. Він може бути задіяний в бонусній грі. Сьогун здатний заповнити всі комірки одного барабану, у випадку випадіння виграшної комбінації.

Ігровий автомат Katana здатний потішити своїми пропозиціями не лише любителів японської культури, але і всіх прихильників слотів.