Betsoft
Betsoft
Greentube
Greentube
Igrosoft
Igrosoft
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Playtech
Playtech
SlotoKing меню

Ігровий автомат Igrosoft Resident грати безкоштовно

Грай зараз в казино Вулкан 777

Ігровий автомат Resident від компанії Igrosoft присвячений темі радянських шпигунів, тому грати безкоштовно та без реєстрації може кожен бажаючий поринути у лігво ворога. Ігровий автомат наділений дворівневою бонусною грою та ризик-грою.

Ставки від Резидента

Стандартний набір кнопок представлений клавішами з написом Line. На кожній з них написано число, яке вказує на кількість ліній, які візьмуть участь у грі під час обертів барабанів. Клавіша Bet дозволить виставити розмір ставки на кожну лінію – від 1 до 25 кредитів, тобто максимальна ставка дорівнює 225 кредитам. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Start.

П’ять символів із зображенням ордена принесуть вам 5000 ставок, а 2000 ставок повернуть зображення з вогнегасником, 500 та 200 ставок дають символи погонів та кулемета. Інші символи дають значно менші множники. Всі виграші можна подвоїти кілька разів поспіль у ризик-грі, де слід вибрати одну з чотирьох карт. Якщо дана карта виявиться більшого номіналу, ніж карта дилера, виграш подвоїтися, у іншому випадку гравець втратить все зароблене.

Бонусна гра від ігрового автомату Резидент

Бонусний раунд активується при поєднанні трьох-п’яти символів сейфа. У даній грі необхідно відкрити чотири сейфи, у яких заховані різні призи або ж динаміт. У цій грі гравець отримує додаткові віртуальні кредити згідно з числом, яке заховано за дверима сейфу.

Якщо пощастить відкрити всі чотири сейфа на ігровому екрані, то активується другий раунд призової гри, в якій потрібно вибрати одну із запропонованих дверей. Якщо резидент увійдете в потрібні двері, бонусний подарунок чекає на гравця.

Основні характеристики автомата

Розробник Igrosoft, Ігрософт
Призові лінії 9
Кількість барабанів 5
Додаткові ігри Є
Ризик-гра Є

Resident

Ігровий автомат Resident від компанії Igrosoft має п’ять барабанів та дев’ять ліній для гри. Особливістю автомату є наявність дворівневої бонусної гри та гри на шанси.

Інтерфейс ігрового автомата Resident дуже простий і не має ніяких особливостей. Стандартний набір кнопок представлений клавішами з написом Line. На кожній з них написано число, яке вказує на кількість ліній, які візьмуть участь у грі під час обертів барабанів. Клавіша Bet дозволить виставити розмір ставки на кожну лінію – від 1 до 25 кредитів, тобто максимальна ставка дорівнює 225 кредитам. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Start.

Виграшні комбінації та призові

Виграшні комбінації в ігровому автоматі Resident починаються від трьох символів, які випали в одній лінії поспіль. Наприклад, п’ять символів із зображенням ордена принесуть вам 5000 ставок, а 2000 ставок повернуть зображення з вогнегасником, 500 та 200 ставок дають символи погонів та кулемета. Інші символи дають значно менші множники.

Додатковим символом в грі є символ вогнегасника, який виконує роль дикого символу. Він замінює всі символи в грі, крім двох символів – сейфа і ордена. Символ розкиду в гральному автоматі представлений у вигляді сейфа, три і більше таких символів запустять бонусну гру.

Дворівнева бонусна гра від ігрового автомату.

Бонусний раунд активується при поєднанні символів сейфа. У даній грі необхідно буде відкрити чотири запропонованих сейфа. У цих сейфа заховані різні призи, а також і динаміт, який завершує призову гру, але якщо у гравця є вогнегасник, який випав на барабанах перед призовий грою, то вибуху не відбудеться і гра продовжиться далі. У цій грі гравець отримує додаткові віртуальні кредити згідно з числом, яке заховано за дверима сейфу.

Якщо пощастить відкрити всі чотири сейфа на ігровому екрані, то активується другий раунд призової гри, в якій потрібно вибрати одну із запропонованих дверей. Якщо резидент увійдете в потрібні двері, бонусний подарунок чекає на гравця. Потрібні двері ховають його помічника, але якщо за дверима опиниться ворог резидента, то не отримає додатковий множник для заробленого раніше виграшу.

Ігровий автомат Resident дає можливість виграти подвоєні виплаті в грі на ризик. Після вдалого спіна, натиснувши на кнопку Double, активується режим ризик-гри, у якій потрібно обрати одну із чотирьох карт. Вона має бути старшою за карту дилера, бо в іншому випадку гравець програє. Кількість спроб не обмежена, тому з невеликого призу можна отримати досить значну суму.